Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 300 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 298 299 300 301 302 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [5,981 až 6,000 z 8,421]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Sendy:Nejspíš budeš mít pravdu že na leptání hliníku se dá použít něco lepšího než ten chlorid .
Jak sem psal výše , chlorid používam proto že mi zůstane po leptání plošných spojů .
To že se v míste leptání vylučuje železo to je fakt .
Já to leptam tak že 30-60s leptám pak destičku přendám do kýble s vodou aby se destička shladila a zubním kartáčkem setřu vyloučené železo a naleptaný hliník .
Po té dam znovu leptat .
Železo se na povrchu vylučuje ve formě vloček co jdou lehce odstranit kartáčkem , čím se toho leptá víc tak se tak vyloučené železo změní svojí formu z vloček na tvrdý šupiny který jdou  špatně odstranit s leptaného povrchu .
A to je už čas chlorid vyhodit, sice leptá ale leptaný povrch není rovný.

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Louhem, co se používalo na dolívání  baterek, do hornických důlních lamp. vytvoří to jemnou krupičku.

(upravil Jupi 4. 2. 2017 23:13)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

stiglitz: perfektný úlovok. Nad tým TC-K 711S boli už iba ES komponenty. Tipoval som to na problém s remienkom.

(upravil stiglitz 4. 2. 2017 23:57)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Až budu mít čas, budu se mu věnovat, mám tu něco ještě rozdělané. Je prakticky nepoškozený, jako by byl právě vybalený, pouze několik vlasových rýh. Ani tlačítka nejsou ohmatané. Nejvíc mne zaujalo tohle, to co mi řekl majitel: "...koupil jsem si ho, abych měl na čem nahrávat kazety do Walkmana." Je nejetý, nezasviněný, prostě parádní.

(upravil xmarek 5. 2. 2017 14:35)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Core88 napsal:

Nevím jestli by mělo cenu zakládat extra vlákno . Tak to dám sem . Udělal jsem něco jako tutoriál jak leptat do hliníku chloridem železitým. https://youtu.be/IVYT881fztI

Super. To je bomba potl Už chápu jak se mi podařil v bývalým dřezu vyleptat ten flek. lol

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Mne sa pred pár rokmi podarilo kúpiť TC-K790ES vo veľmi slušnom stave, akurát neprehrával za 80 Eur. Mal iba pretrhnutú gumičku. Dlhšie kvoli tomu stál a mal som štastie, že to bola iba tá gumička. Dal som ho potom aj nastaviť a chlapík sám povedal, že deck Sony v takom dobrom stave už dávno nevidel.

(upravil Hazys 12. 2. 2017 1:08)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

j_paseka napsal:

Já si myslím, že Hazys alias Jan16, to ani jinak neumí. Spíš si myslím, že ten jeho negativní pohled na věc jej jednou zabije (infarkt) až se fakt pořádně rozčílý.

Jo, až se jednou rozčílým, tak asi pojdu. A bude aspoň klid.  (Trafa sou k oddělení jednak isoSPI, druhak k buzení mosfetů.)

Tu máte další trigger pro spršku nadávek, kterak zas vymýšlím p*čoviny, a že to bude mít zkreslení a že to bude digitální a ... tak dále.  Ale možná budete mít tentokráte pravdu. wink

https://f70.imgup.net/IMG_4611s4828.jpg

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

ked si si nevšimol tak ti tu za to nikto nenadáva, máš to pekné smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Zatím nikdo nenadává, ale stačilo by zmínit, že k ttomu bude připojený (už skoro je) WM8731 a už bude pyčung na sračkový kodek, já vás dobře znám :-P

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

antonio napsal:

Že já blbec na to nepřišel už před třemi roky! Moc neprovolám, donedávna jsem by na tarifu Twist Start (6 Kč/min), na webu se dá nastavit ještě jiný tarif za 4, ale existuje ještě Twist Plus za 2,50, který je "kamuflovaný". Přes SMS že prý nemám nárok, přes asistentku hladce. Nedávejte TM tolik nažrat! big_smile

https://www.t-mobile.cz/dcpublic/OP-Twist_Plus.pdf
http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.ph … 7#p9990162


Je třeba se o to trochu zajímat a tak jednou za rok až dva (doba na kteoru se většinou upisuješ) je zkusit, že jsi dostal jinde lepší nabídku a co na to oni.... stejně jako s pojistkama, stejně jako se vším...

V dnešní době není sebemenší problém, mít zcela neomezený tarif bez internetu za 400, s rozumným podílem internetu na takové to každodenní zjištění několika informací za 500 a ještě si můžeš vzít co dva roky za pár korun dotovanej telefon, pokud nejsi příliš náročný na jeho parametry.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

ja mam novou smlouvu s T-mobile,pripojil jsem se k vetsi skupine,v ramci pusalu 133kč mesicne  mam 200 minut,pokud pretahnu tak minuta 0,60kč...200minut mesicne mi staci,data nepotrebuju,pracuju doma tak jedu pres wifi...

(upravil mechanik 13. 2. 2017 0:02)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ja telefon takmer nepoužívam. Pre mna je to v bežné dni skôr kalkulačka, hodinky a budík big_smile Raz za 1-2 mesiace si ho v jednote dobijem na 7e big_smile Proste uplná volnosť, dobijem si ho ked chcem a kedy chcem a na sumu ktorú chcem. Večne ma otravovali že mám najdrahšie hovory a SMS, to je sice fakt ale nechcú pochopiť že aj keby som mal SMS a volania zadarmo tak pri platení napríklad 15e mesačne a permamentne proste neušetrím vôbec nič, naopak slušne prerobím.

kudlibabka ale 133kč a 200 minút to by som bral.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

A já mám za 140Kč jen 100min - a to jsem si myslel, jak to mám vychytané... smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak se budu stěhovat, budeme. V bytě, který nám stará paní bude prodávat, je zesilovač, postavený manželem, který už nežije, podle Amatérského Rádia. Ale kromě několika potenciometrů na čelním panelu jsem neviděl nic. Nedalo se víc zjistit, a nechtěl jsem být neomalený. Jenom mi teď vrtá hlavou, oč jde, jsem zvědav. Je tam ještě HC58, dvě stará videa, magnetofonové kazety, halda desek a ještě jeden gramec, od tesly, ale s krystalkou. Hromada součástek, nějaké měřáky, kazeťák Sony, prostě dílnička.
Ale ten zesilovač, ten zesilovač, co to asi bude?

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

to stiglitz: zetawat, 3x ma1458, 2x tda2020. Nic horšího to být nemůže. Teda může, kdysi mi chlapík vnucoval desku, na které měly být korekce (dvoutranzistorová klasika) a 2x mba810 , se slovy: "5W výkonu je strašně moc" ale to už jsem měl TW120 a věděl jsem, že 50W výkonu není moc.
Takže když vyloučíš tohle, tak se dá předpokládat texan, variace na transiwat a další divnosti co vyšly v AR

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Chystám další stavebnici, tentokrát RIAA preamp s 6F12P a ECC85 v trochu jiné koncepci (oddělená PCB zdrojů a řízení). Součástky jsou jen tak nastrkané, abych viděl, jak to bude vypadat, budoucí majitel si to osadí sám.
http://www.pzwak.eu/tubes/RIAA-6F12P-ECC85M1.jpg

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Petře vypadá to opět bezvadně. Ještě si to tak moci poslechnout.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Vláďo - je to stejná verze jakou máš ty, takže ty poslouchat můžeš... Jen na jiných PCB, protože půjde do jiné skříňky - zdroj bude pod deskou s elkami. A zbývající místo je připravené pro step-up trafa pro MC. Jinak na fotce chybí samozřejmě odpory a drobná bižuterie, nechtěl jsem ohýbat nožky.

Web

(upravil Benazi 20. 2. 2017 9:08)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

:pzwak

je možnost zakoupit jen dps? To smetí okolo mám ve své dílně.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Benazi: ono je to není jen o tom smetí - jednak jsou elky párované, druhák je pasivní korektor skládaný z vybíraných hodnot a třeťák je to především o know-how, na kterém jsem nechal stovky hodin. Dělám zásadně bez globální NFB a to už není tak jednoduché. Nakonec s 6F12P je zapojení RIAA korektoru na netu dost, ale ani jedno nedosahuje požadovaných parametrů. Takže ano, můžeš je mít, ale cena smetí je jen část smile
Jinak rozměr DPS je 170x130 a 90x130. Když tak víc přes SZ.

Web

Příspěvky [5,981 až 6,000 z 8,421]

  Stránky: ««« 1 ... 298 299 300 301 302 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£