Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 4)

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 65]

(upravil mechanik 29. 1. 2017 22:25)

Re: subwoofer

objednal? no teda smile nezabudni sem dať fotky smile

EDIT: čakal by som že bude drahší, zaujímavé...

(upravil Crashpc 8. 7. 2018 12:09)

Re: subwoofer

smile

Re: subwoofer

Udělej hybrid jako má EAW.

(upravil Crashpc 8. 7. 2018 12:09)

Re: subwoofer

smile

Re: subwoofer

big_smile
http://www.prodance.cz/subtwo-standard-finish.html

(upravil Crashpc 8. 7. 2018 12:09)

Re: subwoofer

smile

Re: subwoofer

Dnes som ten IPAL simuloval a dole to bolo tušim dosť biedne... Okrem toho to má ešte 1Ohm.

(upravil Crashpc 8. 7. 2018 12:09)

Re: subwoofer

smile

(upravil BV 31. 1. 2017 10:04)

Re: subwoofer

To meranie T-S v Arte má jednu chybu.. Pridaná hmotnosť (41g) je pre daný reproduktor príliš malá , takže meranie bude dosť nepresné. Pridaná hmotnosť musí zmeniť fs minimálne o 20-30%.

(upravil Crashpc 8. 7. 2018 12:09)

Re: subwoofer

smile

(upravil Crashpc 8. 7. 2018 12:09)

Re: subwoofer

smile

(upravil mechanik 31. 1. 2017 21:12)

Re: subwoofer

Tiež by som chcel doma na hranie 21" sad Skús ekvalizovať free air, ako Tony Gee PDčka... Zvuk si dosť pochvaloval. Mne to doma s 18SW115 nejako nehralo, ani v menšej doske. Ked je ten 21" taký rozdiel... a konečne ukáž nejake fotky smile Inak to Cms je šialené, to bude dole robiť kludne 1-2db straty. Ked si to prerobíš v ampline uvidíš...

(upravil Crashpc 8. 7. 2018 12:09)

Re: subwoofer

smile

Re: subwoofer

Jak vyřešit variabilní ladění ucpávání BR řeším aktuálně také. Sice u 15" ale princip zůstává. Nechtěl jsem nějaké molitanové a podobné ucpávky... momentální asi finální verze je: Celkem 4 kulaté BR vysoustružené ze silonu, lehce vysunuté před rovinu přední desky cca 1-1,5cm by mělo stačit...Dva z nich budou uzaviratelné následovně: Ta část BR co bude koukat ven bude mít z vnější strany závit, na který se našroubuje víčko... s nějakým vyfrézovaným prolisem ve dnu víčka pro snadné zašroubování atd. Zevnitř na víčko možná nalepím molitan... uvidím podle toho, co to bude vyvádět v praxi. Vzhledem k tomu, že to bude pod mříží s průzvučnou tkaninou, nebude to ani vidět a kazit vizuál. 

Ale pokud to plánuješ bez mříže, tak to asi příliš efektní nebude... už samy o sobě ty vystouplé nátrubky. Nedokážu odhadnout,  jakou neplechu by udělal nebo neudělal závit zevnitř (pak by nemusely být nátrubky vysunuté, závit by mohl být dokonce zasunut hlouběji v nátrubku třeba za zaoblení a nebyl by téměř vidět)...  Pokud neplánuješ kulaté BR, pak mě asi takhle hned nic nenapadá big_smile

Re: subwoofer

Tie vývody sú skutočne super...

Inak to Fs sa čiastočne vráti zase hore... To sa vždy bude opakovať ked bude reproduktor dlhšie stáť a potom sa "preženie" smile

Som si myslel že si kúpim ten pekný 18" od BMS čo som písal... Ale 21", sakra, to by som chcel tiež skúsiť big_smile Mať doma "budku" a veci okolo, by som si ho kludne požičal na 2 dni za 25e smile Ale budku nemám a ešte som k tomu zo SR sad

(upravil Crashpc 8. 7. 2018 12:09)

Re: subwoofer

smile

Re: subwoofer

Krásné hovádko. Také se mi líbí ten přívod ve spideru. Na mojim 10NW64 se už uklepal úplně.

Re: subwoofer

Ale malá budka vždy musí mať príkon, inak vysokú citlivosť vlastne SPL nedosihane... Mne objem nevadí, hlavne že to dá 25Hz takmer bez poklesu smile Kto ho požičiava, neviem, asi nikto, myslel som teba. big_smile

(upravil Crashpc 8. 7. 2018 12:10)

Re: subwoofer

smile

Re: subwoofer

Ten NW64 je v pohodě, jen dostával příliš za uši. Rozhodně doporučuju celou řadu NW. Mám teď v obyváku na test 15NDL76 a ten je taky super. U toho 10NW jsem to zas přiletoval a jede dál big_smile

Příspěvky [21 až 40 z 65]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£