Téma: Cívky výhybek ZVS Dubnica

Chlapi, chtěl jsem vás poprosit. .. Marně hledám na netu tabulku označení/hodnota cívek výrobce ZVS Dubnica.. Pokud to někdo vlastníte,  nemohli by jste to sem pověsit-nebo poslat odkaz, kde bych to stáhl?  Možná jsem jitrnica, ale ani mocný strýček Google-který mi většinou najde všechno-je bezradný. . sad Díky za ochotu a ať se vam daří na všech frontách. . Morison

Re: Cívky výhybek ZVS Dubnica

To nevím, jestli něco takového existuje, které typy potřebuješ?

Re: Cívky výhybek ZVS Dubnica

Tondo, já to našel ve svých poznámkách, jedná se o cívky výhybky z údajně bedny 1PF06762 a hodnoty by mohly sedět podle původního schema výhybky, to jest:
9WF59816=1.1mH
9WF59817=0.1mH

Jedná se ale o to (co já vám praktikům budu povídat...), že ne vždy se člověk může spolehnout na "tovární schéma", protože se mi dostaly pod ruce panenský ARS 824 a je tam výhybka (dle rozkresu) z ARS9204, i když si nejsem jistej-vzhledem ke stejnému osazení, jestli se nedělala stejná (no..přepokládám, že i když z toho plastu na magnetu nic nepřečtu, tak vzhledem ke tvaru a modré barvy koše mám v nich ARN567 oproti ARN54604 u ARS9204).  Papírově je rozdíl v litráži beden 1L, tak mi nějak uniká vůbec důvod, proč se dělaly vlastně dvě identický bedny s různým označením.. Byť se dostávám momentalně mimo téma, tak bych rád věděl, proč osazením zcela stejná a velikostí minimálně bedna 1PF06762 má diametrálně jiné hodnoty hlavně cívek ve výhybce oproti výše zmiňovaným..
Nicméně hodnoty a označení cívek z ARS824 (ARS9204)-třeba někomu pomůže:
9WF59813=0.75mH
9WF59814=0.6mH

Svůj dotaz jsem vlastně vznesl kvůli určení cívek v dalších bednách, co se mi válí doma, jenže tam na nich není vůbec žádný označení...Jedná se ovšem o stopro tovární bedny-dvoupásmo, kde byl jako středobas osazen nějakej 203mm reprák (ARN66x??? ARO6xx???) a v domečku je eliptický ARE???. pokud mne někdo nakopne, jak sem vložit fotku, dodám dokumentaci, zatím jen mohu napsat, že rozměry bedny jsou 430x230x300mm (VxŠxH) a uvnitř na šťítku je "Typ 811-A". Nikde jsem je nenašel (dle typu) a v žádném případě se nejedná o ARS 811, co mi neustále nabízí vyhledávač na netu.
Jinak jasný-můžu si cívky změřit...vše mám v plánu a až to nebude v dílně vypadat jak po výbuchu RGD-40, tak začnu bastlit.. Jen ještě než zmlknu se chci vás všech-kteří to dočetli až sem-zeptat, jaký máte zkušenosti (přesnost...spolehlivost atd..) s krabičkou, která se třeba na Áčku prodává pod označením "ESR měřič" a umí snad všechny součástky-včetně těch indukčností a kapacit v docela slušném rozsahu měření.. Snad pokud by to fungovalo, tak by to byl i super měřák na kondy ve výhybkách a obecně i při servise audio/video...
Tak...už jsem se vykecal... smile
p.S. Tondo, mohl bych být tak smělý a poslat Ti soukr. mail? Dnes už ale ne.. big_smile

(upravil kaed 25. 1. 2017 17:20)

Re: Cívky výhybek ZVS Dubnica

jestli myslíš třeba tohle tak zkušenosti dobrý, sice to není tovární RLC můstek, a Arta (limp) měří v celým nf pásmu, ale pro identifikaci čehokoliv s max 3 nožičkama, orientační změření esr elektrolytu a +- 5 procent R, L, C na nf kmitočtech dost dobrý. Mám i novější variantu s barevným lcd, obojí ok.
Obrázky dej někam veřejně přístupně, třeba na rajče a tady stačí dát odkaz přes tlačítko url, to snad dokážeš.