1

Téma: Simulační soft pro Mac OS

Tak čas uzrál k tomu, dopřát mým subwooferům (Beyma 15P1000Fe) plnohodnotné boxy. Nyní provizorně v cca 70L BR laděném na nějakých 45Hz, ale prospěje jim rozhodně víc objemu/nižší ladění. Narazil jsem však na problém... nabídka simulačního softwaru pro Mac OS vypadá žalostně beznadějně.... nenajde se tu třeba někdo, kdo o nějakém funkčním plnohodnotném softu zhruba na úrovni LSP Lab apod. třeba ví? (Paralelní Windows na Macu bohužel od poslední aktualizace nefunguje, tudíž tato cesta pro mě také momentálně není). Díky

2

Re: Simulační soft pro Mac OS

pouzi program wine (+ wine bottler) s tymto programom si mozes prekonvertovat exe subory alebo dokonca cele instalacne baliky na app pre MAC OSX, ja takto pouzivam viacero prekonvertovanych programov a funguju dobre a ziadny virtualny windows netreba.

3

no tak to je pro mě novinka, díky moc za tip, určitě vyzkouším wink

4

MacOS....  https://www.youtube.com/watch?v=PvP2ehmq2wo lol

5

Tak samozřejmě by se tu teď o tom dala rozjet vášnivá diskuze, ale už jsem jich zažil na toto téma tolik že je to zbytečné big_smile Jedna strana se nenechá přesvědčit, že to není jen předražená "fancy" věcička pro machýrky, nafoukance atd., ale něco co skutečně funguje. Většinou jsou to (až na vyjímky) ti, co s ním mají minimální až nulové zkušenosti. Stejně tak druhá strana se nenechá znovu přesvědčit k návratu k Windows.

6

Je to pekne, ale pro domaci uzivatele a firmy o deseti lidech. Do velkeho firemniho prostredi absolutne nevhodne, nebot neaplikujes ani skupinu zasad na uzivatele, nemas pod kontrolou antivirus a litas k uzivateli resit okliky, jak zajistit, aby to fungovalo jako na Widlich. Takze my administratori, to nemame radi, protoze je to pak mimo nasi kontrolu a pokud ten firemni uzivatel, potrebuje pracovat napriklad v MS Project, musi stejne pres Parallels. Jinak je to asi stejne stabilni v dnesni dobe jako Windows smile

7

Jo, z tohoto pohledu to naprosto chápu. Je pravda že ikdyž mám v práci k dispozici PC s windows, jsem rád že mám možnost pracovat na svém soukromém, protože uživatelsky mi to naprosto vyhovuje a usnadňuje práci (až na drobné zádrhely jako tohle výše, kterých však bylo na win. nepočítaně). O domácím prostředí ve spolupráci s ostatními apple zařízeními nemluvě. Nicméně mohu potvrdit tvoje slova... náš ajťák semnou "nemluví" a mému stolu se vyhýbá obloukem big_smile