Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


  Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

RSS

Příspěvky [6]

1

Téma: Repro 5+1 nebo 2+1 k TV

Ahoj všichni,

jsem zde nováček. Chtěl bych se zeptat. Lze si vyrobit 5.1 případně 2.1 k TV za zajímavou cenu (s lepší kvalitou zvuku) nebo se při částkách např 10000 kč za domácí kino z obchodu nedokáži dostat na takovou cenu?

Domnívám s, že jsem docela vzručný, ale chtělo by to nějaký návod ideálně fotonávod. Neměl by jste někdo nějaký podrobný.
Samozřejmě je tady spoustu fotek vašich výtvorů, ale to jsou spíš na hudbu ne?

2

Re: Repro 5+1 nebo 2+1 k TV

V téhle situaci se určitě nepouštěj do ničeho úplně nového, čili případně pouze okopčit nějaký existující projekt. Určení striktně na hudbu/filmy bych neviděl jako zas tak zásadní.

3

Re: Repro 5+1 nebo 2+1 k TV

A máš tu 5.1 sestavu možnost rozumně rozestavět? Aby to ve výsledku nebylo zbytečné. Jinak taky si myslím, že určení hudba/film se moc neliší, jestli vůbec, spíš si na film třeba trochu přidáš na SW, ale to je asi všechno...

Jo a chceš čistě budky nebo si chceš stavět i zesilovač?

Jinak v téhle ceně a k filmu mi u věcí z obchodu přijde, že satelity nehrajou špatně, ale ty SW bývají malé a teda nic moc...

4

Re: Repro 5+1 nebo 2+1 k TV

Ahoj,
určitě bych rád postavěl zesilovač i SW. Právě, že se nechci pouštět do nějakých nevyšlapaných cestiček. Rád bych našel nějaký osvědčený návod včetně komponentů.

Otázkou je také od jaké ceny má vlastně smysl tohle stavět smile

Co se týče prostoru posuďte sami:

https://goo.gl/photos/AY3Qt38BXDRkpwLx5

pokoj 6x8 m
sedačka od TV 5m

5

Re: Repro 5+1 nebo 2+1 k TV

Předpokládám, že dekódování toho 5.1 už máš vyřešený zvukovkou z PC, nebo analog výstupem DVD ?

Web

6

Re: Repro 5+1 nebo 2+1 k TV

za 10 000kč 5.1 nepostavíš ani náhodou. postav si 2.1 ale jestli nerozumíš základním principům, které jsou potřeba ke stavbě tak si raději něco kup například na hifibazar.cz ...

když bys postavil například subík s SP-250P k tomu přední bedny se šírem SP-155x s kompenzací bafflestepu celé to živil tímto modulem http://dexhal.cz/open-frame/180-1-zesil … 16-03.html  tak to bude hrát dost slušně ale je potřeba si kolem toho spoustu načíst atd.. když to uděláš blbě nebo "podle oka" tak to může hrát špatně.

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£