Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Smetiště » Tranzistory v TO92(L) do DPA223

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 27 z 27]

Re: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

Lol... Kupoval sem v AME nějaké 2SC/2SA konce do zesilovače Onkyo (mimochodem, i tesla uměla vyprodukovat lepší zesilovač). Z AME přišel nějaký výmět od ISC (místo originálů SanKen nebo co to tam bylo).
A jak se lišily parametry? S novými tranzistory to hrálo asi... 15 sekund? Ať nežeru...

Re: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

No právě.Někde mají výrobce,někde ne.A pokud tvrdí u trandů že výrobce je kupříkladu Toshiba a je to pajc,tak je to problém....Mně zajímají konkrétně mimo jiné ty v pouzdru TO92-L,ale i zbytek.

Re: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

Tak sem si dal práci ti to najít. (Nebyly to SanKeny, ale Toshiby) Jestli měli tenkrát na webu uvedeného výrobce, nepamatuju. Ale datasheetovo to parametry mělo stejné, ale papír snese všecko, že jo.

http://oi39.tinypic.com/23u1tgl.jpg
http://oi39.tinypic.com/6zc0no.jpg

PS: To Onkyo se mi tu neopravené válí doteď.

(upravil horemic 24. 12. 2016 17:09)

Re: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

Nějaké tranzistory...U každého tranzistoru uvádějí či je origo,či ne.Psali origo a poslali pajc?Parametr 15 sekund pro tranzistor neznám,ale bagatelizovat umím taky:Jeden receiver Sony mi po výměně koncových originálních tranzistorů,které jsem kupoval ze servisu Sony za šílené peníze,nehrál ani vteřinu.Nevyměnil jsem totiž taky ty velké budící šváby,které se tam pečou bez chladičů.Kdybych to tenkrát neodhalil,psal bych tu dnes o pajcovaných trandech od výhradního opravce Sony.
EDIT:Hazys byl rychlejší.Na to ISC není vůbec spoleh,tam je zapouzdřené opravdu něco,o čem nevíme vůbec nic.Už jsem dlouho žádné trandy nekuchal,ale chystám se na BDX66/67 od ISC,zrovna taky od AME.Tak přispěju alespoň výsledkem z tohoto,ať tu jen blbě nežvaním.

Re: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

Davnejsie som kupoval 2SA1371/2SC3468 v www.avelmak.sk Maju ich tam tiez teraz.

(upravil danhard 25. 12. 2016 11:59)

Re: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

2SA1145 mám dost, ale NPN typy jen SOT32.

To je ten tišťák tak, že se tam nedají dát SOT32 pouzdra ?

Re: Tranzistory v TO92(L) do DPA223

Sankoše tam vypadaj originál, ostatní asi co se kde sežene big_smile Bral jsem tam jen koncáky saknoše, budiče sankoše, to došlo vždy origoš. Ostatní je smetí. Základ je, nemyslet si, že když velcí dodavatelé nemají trandy co jsou obsolete, že je bude mít v originále nějaký AME yikes

Příspěvky [21 až 27 z 27]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Smetiště » Tranzistory v TO92(L) do DPA223

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£