Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Infinity Kappa 8.2 za 22k - kupit?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: Infinity Kappa 8.2 za 22k - kupit?

Zdravim panove,

obhliadam sa uz nejaku dobu po nahrade za poskodene/dosluzile sucasne Infinity Reference 61 MKII.
Nakolko mi zvuk sucasnych vyhovoval, myslim, ze by slo o slusny upgrade, avsak bojim sa jedneho a
to je vek tych bedni. Pred 2 rokami som kupil prave 10+ rokov stare 61MK2 a gumene zavesy sa rozpadli
na oboch bednach jak u basakov, tak u stredakov. Tieto ma vysli na 6k, co za 2 roky pouzivania neni zas
tak hrozne, aj ked je to skoda. Ale ak by sa nieco podobne malo opakovat so 4x drahsimi bednami, asi
by som bol nasrany. Vas nazor? Risknut, nerisknut? Planujem to k zostave Schiit Bifrost Uber + HK990.

Diky za nazory!

Re: Infinity Kappa 8.2 za 22k - kupit?

V 61čkách ale byl běžný polyuretan, to guma, ve vhodných podmínkách skladovaná, vydrží věky. No a protože minimálně basák těch 8.2 je nejspíš taky polyuretan, nechtěl bych to.

Re: Infinity Kappa 8.2 za 22k - kupit?

To je fakt skoda. sad Aspon su moje obavy potvrdene.. Zajdem si vypocut asi nejake tie Cantony, na hifibazar.cz ich maju vzdy mraky, tak mozna kupim nejake nove so zarukou 5r.

Re: Infinity Kappa 8.2 za 22k - kupit?

Oni nebyli v Infiniti žádný blbci a ty PU závěsy používali kvůli tomu, že věděli, že to repro bude mít až o 2dB větší citlivost... Osobně bych se toho nebál, mám doma Reference 1 MKII a mají také PU závěsy a bez problému, navíc se dají koupit ty závěsy nové a dnešní PU na rozpad netrpí...Až se budeš chtít zbavit těch rozpadlých 61 MKII ozvi se, koupím je smile Řekl bych, že Canton bude krokem zpět. Infinity Kappa 8.2 občas vídám na bazarech kolem 16k, možná stačí jen počkat.

Re: Infinity Kappa 8.2 za 22k - kupit?

Nejaky hint, kde by slo objednat 4x zaves na basak + 2x na stredak? Nieco som nasiel, ale to boli replacement kity na center z domaceho kina a neviem, ci je to kompatibilne aj so stlpmi..

Re: Infinity Kappa 8.2 za 22k - kupit?

Tak som kupil Canton Vento 890.2 DC a este sa rozohravaju, ale nepride mi to nic moc hlavne v nizsom pasme v porovnani s Infinity Reference 61 MKII. Co ma definitivne presvedcilo, ze ich necham repasovat - vymenit zavesy. Ked viem, usetrim polovicu penazi a vezmem (risknem) radsej Kappa 8.2, ale tak mozna priste.. smile

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Infinity Kappa 8.2 za 22k - kupit?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£