Téma: BT reprák

Čau, chci si koupit bezdrátovej reprák k mobilu. Nejlíp co nejmenší, abych nemusel tahat velkou krychli. Můžete mi prosím poradit?

Re: BT reprák

Nedávno jsem tu měl na výměnu USB konektorku JBL Flip 2. Byl jsem překvapenej, jak dobře (na tak malej šmejd) to hrálo.

Re: BT reprák

Kvituju, ten JBL som počul a hrá to slušne smile

Re: BT reprák

Aké to má vlastne využitie? Je to relativne drahé kto už chce mať doma niečo malé môže si kúpiť mikro alebo mini vežu a nedostane už nejaku smiešnu malú krabičku ale niečo čo vzdialene pripomína HiFi. Ked je človek mimo domu môže použiť kvalitné sluchátka a neruší okolie.

Pre srandu som si našiel recenziu. Písali tam že to hrá nahlas a dobre ale nemá to vela basov. Podla recenzie by mal byť lepší Bose Soundlink Mini BT.

Re: BT reprák

Je to dobré na cesty smile Stanovačka, chatovačka...Hrá to fakt celkom slušne (zbytočne nevreští, celkom posluchovo basuje, samozrejme v žalúdku to cítit nebudeš) na to aké je to malé.

(upravil ondra.klofat 14. 12. 2016 10:08)

Re: BT reprák

Moje zkušenosti: Creative Airvawe ...je to teda rozměry i váhou jeden z těch větších, takže asi nic co hledáš. Ale... zvuk v rámci možností a v rámci kategorie super (samozřejmě nesmí člověk čekat hi-fi zážitek). Ale jako prostředek pro běžnou "konzumaci" hudby to bohatě dostačuje... samozřejmě jsou BT reproduktory hrající daleko lépe, ale za naprosto jiné peníze. Při použití v místnosti má i relativně výraznější náznak basů, venku se to samozřejmě ztratí více. Hlasitost vždy víc než dostatečná.

pak mám ještě uplně miniaturní "Rakko Pocket beat"... rozměry mini, na to jak to je malé zařízení tak v ruce vždy při uchopení trochu překvapí. Používáno příležitostně když jsem nechtěl poslouchat pouze integrované reproduktory v ntb ... oproti integrovanému zvuku všech notebooků se kterými jsem to zkoušel je rozdíl tak výrazný, že se to vyplatí s sebou nosit pro tyto případy v batohu. Výdrž na baterku nevím, nikdy se mi nevybil tak že by se vypnul... a to hrál někdy třeba i 2-3 hodiny.. .samozřejmě záleží na hlasitosti. Zaregistroval jsem jen trochu horší stabilitu bluetooth při větší vzdálenosti (cca 3m přes zeď už byly problém).

Re: BT reprák

Nejmenší BT repro co má smysl, tak je např. JBL GO. Menší krabičky už jsou skoro srovnatelný s vestavěnýma reproduktorama čehokoliv a nemělo by smysl to tahat. To JBL GO je slušný poměr cena výkon, dobré mechanické zpracování, perfektní ovladatelnost, průměrná výdrž na baterku a co se týče zvuku, velmi slušné na svoji velikost (1 cca 50mm repro v basreflexu). Pokud by ti ovšem nevadilo o trochu větší a dražší, tak bych 100% bral něco s pasivním radiátorem (JBL Flip 3, Bose Soundlink Mini, ...) Je to opravdu zásadní rozdíl oproti podobným v BR.

Re: BT reprák

Mechanik > Tak mini nebo mikro věž si ven prostě nevezmeš. Třeba když sedíš v létě někde na lavičce a kecáš, tak je to dobrej podkres. Nebo třeba někde u bazénu je to fajn. Já to třeba využiju. A nebojíte se u JBL, že potom co to koupil Samsung, tak vám to vybouchne v kapse? big_smile Samozřejmě to je sranda. Když si je najdu na alze a dám nejprodávanější, tak první je lamax. Má i hodně pozitivní hodnocení, co si o něm myslíte?

Re: BT reprák

Koukni i třeba na BML repro, cenově je to pod 1000 a mají podle mě dobrou výbavu, včetně budíku big_smile.

Re: BT reprák

Já jsem koupil od toho lamaxu a hraje suprově. To bml se mi ale celkem líbí, takovej trochu retro styl. smile