Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Reproboxy PA pro zesilovac cca 200w

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: Reproboxy PA pro zesilovac cca 200w

Zdravim vsechny. Od kamarada se mi dostal do rukou zesilovac reloop dominance 702 (2x180w 4ohm, 2x120w 8ohm) a potreboval bych poradit s navrhem reproboxu s vykonem adekvatnim pro tento zelovac. Jsem naprosty zacatecnik a reproboxy mam v planu pouzit na mensich akcich ci rodinych oslavach. Prosil bych tedy o radu bejake kombinace stredobasu a vyskoveho driveru a jakou k tomu zvolit vyhybku. Predem diky moc za vsechny odpovedi smile

Re: Reproboxy PA pro zesilovac cca 200w

Výkonově adekvátní pro tento zesilovač bude kdejaké "domácí" repro a vůbec to nemusí být profi osazení. Udávaný výkon zesilovače bude velmi pravděpodobně nadhodnocen. Nedokážu odhadnout tvoje nároky, nebo jak velké ty tvoje "menší akce" jsou... nevím kolik jsi ochoten investovat. Samozřejmě dají se postavit hodně citlivé bedny které i přes slabý zesilovač budou umět hrát nahlas (rozuměj mizerně, ale relativně nahlas), ale stojí to peníze. Naopak chápu, že někomu mohou stačit (k dočasné) spokojenosti celkem low-end komponenty.

Pokud mám odhadovat podle zesilovače, tak se bude spíš jednat o ten low-end. Obecně si myslim, že superlevný "PAčko" se nevyplatí stavět, ale koupit. S cenami, který je schopná čína nabídnout se na cenu materiálu ani zdaleka nedostaneš, nehledě na práci navíc...

Re: Reproboxy PA pro zesilovac cca 200w

A nebo je koupit v bazaru, například ty odposlechy s vyměněným reprákem (tady se toho moc nezkazí):
http://www.prodance.cz/vas-bazar.html?i … %26pq%3D16

Jinak při nahlédnutí do zesilovače je to šmejd něco jako Omnišrotík.
Když vidím, že uvádějí chladící hliníkový tunel a je to ve skutečnosti jen chladič s ventilátorem (tunel by byl odříznutý od zbytku zesilovače a nezanášel ho prachem), jakou asi mají věrohodnost ostatní údaje, např. právě výkon?

Re: Reproboxy PA pro zesilovac cca 200w

hodit k tomu nějakej ten RH sound http://www.muzikant.cz/rh-sound-lk-618-12--d35691.html
fungovalo by to ''nějako''

(upravil ondra.klofat 1. 12. 2016 20:45)

Re: Reproboxy PA pro zesilovac cca 200w

pokud RH Sound, pak bych doporučil spíš připlatit a koupit sérii HD.. rozdíl je relativně velký. Středobas tam je sice stejný, ale driver, horna a vyhýbka je jiná, a dělá to překvapivě hodně. Měl jsem oboje (HD 12 stále mám, ikdyž už s jiným osazením, a je to za ty peníze relativně poctivě udělaná bedna). To LK618 za moc nestálo...

Re: Reproboxy PA pro zesilovac cca 200w

A zeptam se... kdyz jako signalovy kabel pouzivam cinch hama (nejakej slabej shit) z mixpultu do zesilovace...byl by rozdil kdyz bych to tahnul misto cinchu velkejma jackama? smile

Re: Reproboxy PA pro zesilovac cca 200w

Jen ve spolehlivosti, zvláště když uvážím kvality zařízení.

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Reproboxy PA pro zesilovac cca 200w

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£