Téma: Rozhlasové pořady mrhající koncesionářskými poplatky

Český rozhlas Dvojka - pořad "Dvanáct ve dvanáct" v provedení pána jménem Dalibor Gondík: Hrubě amatérská a elementárními chybami napěchovaná stylistika moderátora, který skladebně ucházející program činí subjektivně neposlouchatelným. Zejména pro ucho přivyklé jinak tradiční profesionalitě a dobré až výborné úrovni Českého rozhlasu.
Chybami se sice učíme, ale tolika a v přímém přenosu?
S vírou v lepší příští věrný posluchač.

Re: Rozhlasové pořady mrhající koncesionářskými poplatky

A to jste ještě neslyšel komerční rádia jaký to je plevel a stupidní marast plýtvající frekvenčním spektrem FM pásma.
třeba Černá Hora, zadušená komprimovaná mizerná zvuková kvalita
Frekvence 1, neustálý kafemlejnek opakujícího se stylu
Impuls dle hudby starorežimní rádio
Ještě že mi tu hrají přes hranice 3-4 polská rádia, ta zvuková kvalita je o třídu výše.
Já třeba televizi nemám, ale ani se nedivím při televizních zhovadilostních pořadech, že lidé jsou schopni přijímat to samé i z rádia, netýká se to přímo výše uvedených třech rádií.

Re: Rozhlasové pořady mrhající koncesionářskými poplatky

Generační obměna, ne? Jednou to přijít muselo.
Tohleto "gondík", nebylo to někdy před 10 lety po ránu na TV Nova? to by všechno vysvětlovalo.

Re: Rozhlasové pořady mrhající koncesionářskými poplatky

a co rockradio šumava?

Re: Rozhlasové pořady mrhající koncesionářskými poplatky

Pusťte si R jedničku a postaví se vám i chlupy na prdeli smile V dobrém i špatném slova smyslu.

Re: Rozhlasové pořady mrhající koncesionářskými poplatky

Hoši, děvuchi...a přitom tak jednoduché je to, každý aparát má zbudované kouzelné tlačítko OFF jehož aktivaci - stiskem nastane blažený klid....TV jsem již odhlásil - jde to ! Nemám přístroj pro digital signál, nesleduji pitomé reklamy, stupidní seriály a katastrofistické zprávy, dá se bez toho celkem dobře žít, věříte ? Další na odstřel bude rozhlas, úspora, doba nelehká, chleba přednější. Tož tak chalani.

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Rozhlasové pořady mrhající koncesionářskými poplatky

To jo, ale dokud to musím platit, tak mi to az tak uplne jedno neni, zvlast, kdyz "kouzelne OFF" je opravdu neustale OFF.

Re: Rozhlasové pořady mrhající koncesionářskými poplatky

Musím? Nevím jak vy, ale já nemusím nic. Televizi a Rozhlas jsem už dávno zrušil na poště čestným prohlášením. Nikdo na světě mě nedonutí ten hnus poslouchat (sledovat) natož platit. wink Ušetřené peníze raději věnuji do svých koníčků např. na nákup nových čipů atd. A organizace jménem OSA mi zarušila to, že si můžu pro vlastní potřebu stáhnout co chci takže no problém. big_smile A k dovršení "legrace" jsem média na svůj čin i upozornil. A tipněte si: Ozvali se?

Web

Re: Rozhlasové pořady mrhající koncesionářskými poplatky

MilanTuma napsal:

... Černá Hora, Frekvence 1, Impuls ...

pro mne nejhorší odpad jednoznačně Evropa 2 !!!

Re: Rozhlasové pořady mrhající koncesionářskými poplatky

maxell:

televize to je jasný, bez té se dá žít, ale rádio to občas za volantem, nebo při práci si dovedu vzpomenout, že jsem to rád poslouchával. Bohužel dnes je stanic a stanic a poslouchat se nedá žádná. Stupidní hnus v podání rádoby hlasatelů. Ještě když začne pět nějaký recitátor typu Klus, tak to je jedině na vypnutí.

Re: Rozhlasové pořady mrhající koncesionářskými poplatky

Delší dobu mi je nejasná jedna věc.
Poslouchám někdy ze streamu český rozhlas-jazz. Přes foobar2000, jsou tam 4 jednotlivé kanály s odlišným bitrate.
http://icecast4.play.cz/crojazz256.mp3
a teď záhada, někdy se online ihned objeví název skladby a interpret, pár dní to funguje a pak zas třeba 14 dní ne, visí tam stará informace. Je to obsluhou v redakci nebo nějaký technický problém?

(upravil pepazdepa3 21. 3. 2018 7:47)

Re: Rozhlasové pořady mrhající koncesionářskými poplatky

Já poslouchám ČRo Jazz přes přenosné digitální rádio Sangean DPR-39. Český rozhlas spustil v listopadu loňského roku vlastní multiplex. Informace o pořadu mně "běhají" v pořádku. Zvuk této stanice /modulace/ se mi zdá velmi slušný, spíše tedy nejlepší z těch stanic, které mám k dispozici.