Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Sluchátka » Vysokoimpedanční sluchátka do uší - špunty

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

Téma: Vysokoimpedanční sluchátka do uší - špunty

Nějaká zajímavá sluchátka do uší -špunty- s vysokou impedancí? Jako minimum nad 150 ohm? Dobrý zvuk a pohodlné? Na tomto webu nabízejí jediné  http://www.sluchatka.net/ety-kids-5/

Web

Re: Vysokoimpedanční sluchátka do uší - špunty

špuntů je na e-shopech habaděj, jedny lepší než druhé...impedance je nedůležitá, běžně vyhoví 16-200Ω pro cokoliv

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Vysokoimpedanční sluchátka do uší - špunty

Nikde ty habaděje vysokoimpedančních , kvalitních špuntů nevidím. Většina přenosných zařízení, pro které jsou "špunty" vhodné, nemají dobrý zvuk při malém vybuzení.  Třeba i proto jsou vysoké impedance vhodné. Vytočíte volume doprava a neurve vám to řevem hlavu, ale dostanete tu nejvyšší kvalitu zvuku, jakou vám přenosný přehrávač dokáže dát.

Web

Re: Vysokoimpedanční sluchátka do uší - špunty

málo jsi hledal, sorry...
no a jinak: "vysokoimpedanční sluchátka" jsou 2000-4000Ω vhodné tak leda pro krystalový přijímač
a s kvalitou přenosu telefonní linky, stačí tak ?

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Vysokoimpedanční sluchátka do uší - špunty

Sluchátka nad 60R se skutečně těžko hledají, navíc většina (všechny na které chodím já) eshopů má dělení i vyhledávání podle kdečeho, ale impedance ne. Takže milý maxelle rozhodně to není že málo hledal, najít snadno bez ručního procházení položky za položkou se to bohužel v podstatě nedá.

Re: Vysokoimpedanční sluchátka do uší - špunty

takže milý Rixi, jenom jsi potvrdil co jsem napsal výše (4)

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Vysokoimpedanční sluchátka do uší - špunty

cool Tak jo,hlavně že sis ulevil lol

elipsa: Sorry za zasírání vlákna, kdybych narazil na nějaké špunty s impedancí nad 100R krom těch co jsi dal ty, hodím ti to sem.

(upravil pslava 6. 11. 2016 18:34)

Re: Vysokoimpedanční sluchátka do uší - špunty

https://www.aliexpress.com/popular/high … hones.html
Kdyby se to nezobrazilo, tak jsem nahoru napsal high impedance earphones ...
Vyloženě špunty jsem taky nikde nenašel...

Re: Vysokoimpedanční sluchátka do uší - špunty

když chybí argumenty přichází sprostota a provokace...

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

(upravil DJ_Rix 6. 11. 2016 16:08)

Re: Vysokoimpedanční sluchátka do uší - špunty

S provokací jsi tu začal ty, sprostoty si nejsem vědom, já se pouze nastavil na tvůj způsob komunikace, věřím že tě ten konfrontační styl rozzlobil, ale s tím se nedá nic dělat. Když nemám jak poradit tazateli, je lepší nic nepsat, než někomu říct že málo hledal. Já dotaz elipsy pochopil, protože jsem stějně jako on hledal sluchátka s vyšší impedancí než dnes běžných 16R u šputnů, navíc jak on sám napsal, důvody jsou především kvalita zvuku, což je opět logické vzhledem k tomu jak probíhá regulace hlasitosti u přenosných zažízení.
Dál nebudu reagovat, mám jiné věci na starosti.

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Sluchátka » Vysokoimpedanční sluchátka do uší - špunty

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£