Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Smetiště » Radary Praha

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

Téma: Radary Praha

Pánové, není tu někdo, komu v nedávné době přišel pozdrav z Magistrátu Prahy "Výzva provozovateli vozidla k úhradě určené částky" za průjezdový radar v Praze? Celý postup je mi zřejmý, o tom diskutovat nechci, zajímá mě pouze to, zda je k této prvotní výzvě přiložená fotografie z radaru či nikoliv. Díky!

(upravil check 11. 9. 2016 9:27)

Re: Radary Praha

Mě nepřišla, ale tátovi jo a fotku najdou pokud vím až za přepážkou, když to jdeš zaplatit.
https://www.youtube.com/watch?v=aUBLnYtRZuY#t=2.58525

http://dfens-cz.com/jak-neplatit-pokutu … ni-rizeni/

Web

Re: Radary Praha

A to jako proč si sem dal odkaz na toho dementa a nemyslím tím Veselovskýho?

tesličku AZS 224 + XN125

Re: Radary Praha

Bez ohledu na to, jestli je k vyzve pripojena fotka nebo neni, ta fotka nic neznamena. V Praze je navic diky velkymu mnozstvi automaticky generovanych "prestupku " velka sance, ze pri ignorovani vyzvy se zadna dalsi akce ze strany buzeraparatu nenastartuje.

Re: Radary Praha

Je to už nějaký pátek, ale pamatuji si, že mi jednou přišel na firmě "vzkaz", že mám nějakou "pohledávku" ve Vsetíně od policie ČR. big_smile Když jsem tam přišel tak jsem zjistil, že to bylo z radaru co je v Praze Hájích. Docela známý radar s kosočtercem na rozvaděči. wink Moje hloupost. Byla tam 40cka a já to při sjezdu z dálnice "rozpálil" na 56 km/h. Docela haluz na to jak jsem jezdil. Přiložené foto totálně nerozpoznatelné. Nicméně mi řekla nějaká paní od policie, že je na mně zda to hodím "výš" a budu se hádat. Mávl jsem nad rím rukou a zaplatil jsem tuším 500kč a 2 bodíky. Od té doby jsem chvíli jezdil slušněji.
Zkušenosti se nějak vršily a co jsem 26.10.2016 opustil brány Vazební věznice v Ostravě (za neplacení směrem k jedné paní) jsem pochopil, že se proti větru močit (sorry za ten výraz) nějak nedá. big_smile Proto jsem nějak rád, že mužu v klidu spát s vědomím, že je to pryč a, že minimálně tato hloupost a strach z toho, že se to vrátí, nezatěžuje mou mysl.

Ale jak se říká: "Sytý hladovému nevěří" a tak nějak každý má svou zkušenost jak řešit podobné issue. Přeji hezký den.
P.S.: Jo ve vazbě (52 dní) jsem byl za to, že jsem si nepřebíral poštu. Docela legrační ne? lol

Web

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Smetiště » Radary Praha

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£