Téma: Vakuový fluorescenční displej-princip osvětlení?

Poprosil bych znalé o radu při řešení problému.Bohužel jsem rozšířil řady majitelů Renaultů kteří mají problémy se zobrazovacím displejem.Nemám klasické problémy s nulováním a kompletním výpadkem displeje,jen podružný displej zobrazující teplotu,čas a data z rádia rapidně snížil svoji svítivost.Potřeboval bych radu kde hledat problém.

Re: Vakuový fluorescenční displej-princip osvětlení?

Nenzám renault, ale vakuovky používaný ve spotřebce mají žhavení cca 2-4V a potom potřebuje budič pro buzení segmentů cca -30V napájení. Ve spotřebce se to většinou generuje přes elyt násobičem z vinutí, očekával bych že tady bude v autě nějaký měnič, pravděpodobně na výstupu opět s elytem který bude KO.
Jedna poznámka- tyhle displaye se taky díky žhavení dost hřejí, pak na sebe napékají bordel ze vzuchu a prach (nedejbože když jsou v kuřáckém prostředí) a tím se také dost snižuje jas. Uvidíš sám až to rozděláš a sudnáš z displaye filtr.

Re: Vakuový fluorescenční displej-princip osvětlení?

Díky za info.Dopadlo to tak,že jsem se v tom vrtal,a rýpal do noh toho displeje protože se mi zdálo že jsou tam prasklé pájecí plošky.Pak jsem usoudil že to chce ostré sluneční světlo a displej zamontoval zpět.A ono to svítí...
Jinak je to jak píšeš,je tam měnič,k němu nějaké šváby UC něco,a pár tantalů a elytů...

Re: Vakuový fluorescenční displej-princip osvětlení?

Taky může bejt jen studeňák na žhavení, obvykle to sice bývá vyvedený na každé straně na 3 vývody ale taky je to možný...

Re: Vakuový fluorescenční displej-princip osvětlení?

Jo,z vrchu řada,a ze spoda na každé straně po třech vývodech.Zítra to vytáhnu a zkusím to přejet pájkou...

Re: Vakuový fluorescenční displej-princip osvětlení?

Tak po pár kilometrech jsem tam kde jsem byl,opět slabý svit.Studeňák na displeji asi ne,piny se zdají v pořádku a když s tím zamelu tak nic.Podle všeho nějaký studený spoj na desce,chtělo by to pořádnou lupu a zdroj světla.

Re: Vakuový fluorescenční displej-princip osvětlení?

Nechci byt za chytreho, ale nemas nahodou problem nekde z dimmerem, nebo nemas problem, kolem zeslabeni intenzity osvetleni?
Casto staci uplna blbost, treba u neketerych aut, je odvozena intenzita podsviceni od napeti na podsviceni palubni desky a budiku. Je to podsviceno zarovkami a ovladano pres reostat a pak jeste nucene pres rele, kdyz se rozsviti obrysova svetla. Pokles napeti je pak detekovan, take pro itronovy display.
Staci ze jedna, nebo nekolik zarovek, se spali, nebo maji spatny kontakt a pak blbne take intenzita svitu, toho itronu.

Dalsi vec muze byt problem, pokud nekde je zahnity kontakt, nebo konektor, kolem napajeni techto ficurek.
Spis bych to ale typoval na uschly kond.
Nejlepsi bude ty kondy promeritvenku, niobove, nebo tantalove, nezvyknou odejit, ale klasicke elektrolyty, starnou a umiraji.

Re: Vakuový fluorescenční displej-princip osvětlení?

Intenzita osvětlení se dá měnit manuálně kolečkem(potenciometrem).Pointa je v tom,že jsou tam dva displeje a oba na změnu intenzity reagují,ale ten menší má prostě slabší intenzitu.
Dneska jsem to vytáhl na venkovní světlo a s lupou hledal problém.Nic jsem nenašel.Zřejmě bych musel odpájet displej a kouknout pod něj.Bude to studeňák,někdy se displej rozsvítí normálně,někdy slabě.Nic uhnilého ani zestárlé kondy.Původní majitel byl totiž Němec,a když mu klekla původní deska,prostě koupil novou.Je z roku 2013 a letos v lednu jí skončila záruka.Dobře spočítaná životnost...
Potřeboval bych někoho se slušnou odsávačkou,pořádnou lupou a pájecí stanicí.