(upravil kedar 20. 10. 2016 19:52)

Re: Projekt MIR50

Vzal bych si taky dvě desky.
Jaké jsou rozměry a orient.cena?
Klidně do SZ.Díky

Re: Projekt MIR50

Dobrý den, vezmu 4ks
S pozdravem
Milan

Re: Projekt MIR50

Vyzkouším to, 2ks.

Re: Projekt MIR50

Nebylo by lepší zmenšené desky bez profilů, příklad tubamusic ? https://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=21354

(upravil reeb 24. 10. 2016 9:37)

Re: Projekt MIR50

Pokud to nakreslíš a poskytneš tak jo..

To tubovo zatim neni odzkoušeno.. jinak profily se nemusí použít ani u MIRu.

Zajem radej do mailu SZ zlobi..

Web

Re: Projekt MIR50

Rozhodl jsem se v Mouseru nakoupit nějaké polovodiče.. nechcete někdo také? Mají od 1300,- dopravu zdarma. Jinak je to pětikilo. Kdyby se nás pár sešlo, tak můžem mít značkové polovodiče za suprový ceny, např. 175MHz budič KSA1220/KSC2690 s rovnou betou za něco přes 9,30kč/kus. Jukněte na stránky mouseru, zda-li by se vám něco hodilo.

Web

Re: Projekt MIR50

Už máme dávno nakoupíno smile

Re: Projekt MIR50

hranatybraska:Já bych se přidal

Re: Projekt MIR50

Přidejte si to k objednávce DPS od reeba, už jsme o tom mluvili a polovodiče vám k tomu seženem pokud bude zájem....

(upravil reeb 24. 10. 2016 9:37)

Re: Projekt MIR50

Z mouseru berem obcas s klukama z práce přes mausel, poštovné je 120,-

KSA1220/KSC2690 už mám zásobu..

Ale doporučuju DjRixe..

Web

Re: Projekt MIR50

Tyto tranzistory vede i Farnell, já budu brát u něj. Beru tam více věcí na další své projekty.

Re: Projekt MIR50

Při odběru 50ks od typu bude cena o dost lepší než pro 2kusy. Taky poštu člověk neplatí celou sám, když se to bere pro víc lidí současně.

Re: Projekt MIR50

Jo tak me to je ostravska klobasa, jestli by to poridil reeb nebo ja. Tak proste zajemci piste sem a my se uz nejak dohodbem, kdo ten nakup sapacha.

Web

Re: Projekt MIR50

Mně je to taky buřt, já si nakoupím vždy ve větším přímo od Mouseru a poštu mám pak free, nebo menší množství jak psal reeb přes mausel.
Kdo to chce s DPSkama za jedno poštovný ať napíše reebovi, kdo ne ať si to koupí klidně přes tebe nebo sám.

(upravil danhard 24. 10. 2016 22:17)

Re: Projekt MIR50

Na slušné ceny se dostanete na 100ks množství.
Takhle jsem nakoupil kondy do DPA 6G8 /105C a zůstaly mi ležet, každej chtěl 10G / 85C, prej je to lepší.
Farnell je drahej, ale taky u něj vzorky kupuju smile

ps. samozřejmě je k těm cenám cca 20% DPH (VAT, MVST atp. )

Re: Projekt MIR50

hranatybraska: tak teoreticky bych užil nějaká LMEčka... pokud má cenu je nacpat do dpa550 místo původně "dočasných" nízkošumových NE5534/5532 z EZK....  Jenže vzhledme k tomu že jsem zcela spokojen, takm je to spíš hypotetické...

Re: Projekt MIR50

reeb: pokud by ta možnost byla, vzal bych si k DPS i sadu trandů. Dík

Re: Projekt MIR50

danhard napsal:

Takhle jsem nakoupil kondy do DPA...

To ma podrz, ty si staval DPA? Mas z toho nejake zaznami s ktorymi by si sa mohol podelit v tejto CS komunite.?Zosik aj cely projekt, ktory pripravil kazzatel a ktory zaciatkom 90s r. vysiel v AR je spickovy. Len ma to u teba prekvapuje a zaroven zaujima ci zostal kamen na kameni.

Re: Projekt MIR50

To by už nebylo DPA smile
Nestavěl, jen jsem obstarával materiál u DigiKey. Ty kondy tu nebyly, nebo byly drahý.
A protože jsem jich koupil stovku, tak mi asi polovina zůstala skladem.
6800uF 50V 105C KMH D25x50 Nippon ChemiCon můžu přenechat po 70 Kč smile
http://www.digikey.com/product-detail/e … -ND/758106

Re: Projekt MIR50

Nakreslím na to DPS a použijí se to pro MIR smile

Web