Re: HOLMImpulse 1.4.2.0 pod W10

Linux, Mint nebo Ubuntu 64 bit verze. je dobrej desktop, a na virtuál win7 a win xp - mají přístup i ke zvukovce, ale ještě jsem to nezkoušel. Přijde mi lepší virtuál než bootování více os, je to pružnější při přechodu z jednoho do druhýho.
Pro masochisty free BSD - to je serverovej systém s možnou grafickou nástavbou. Virtualizace samozřejmě možná.

Re: HOLMImpulse 1.4.2.0 pod W10

AlanCox: Ano, virtuál je taky řešení, ale občas potřebuji využívat i nějaký starší kus hárdwéru, který naemulovat nejde. A povětšinou na druhém PC jenom upravuji obrázky pro tisk.

Zbytek Tvého příspěvku je ale velice zavádějící a neozdrojovaný, takže ho bohužel nemohu brát jako věrohodný.

hue hue hue

Web

(upravil AlanCox 13. 10. 2016 18:02)

Re: HOLMImpulse 1.4.2.0 pod W10

filip.186: Toto je diskuse, toto není vědecká práce pro impaktovaný časopis. Nevidím, že by zde každý přispívající zdrojoval jako o život - naopak vidím, že jsou tu samé neozdrojované příspěvky jeden vedle druhého. Kdekdo si tu leccos tvrdí, aniž by odkazoval na zdroje. smile

Re: HOLMImpulse 1.4.2.0 pod W10

Já vím, jenže je tu ten problém, že na taková témata se v dnešní době šíří spousta nesmyslných informací, někdo někde něco plácne a ostatní se toho chytnou a pošlou to dále, všelijak se to ještě překroutí, takže ve výsledku už nikdo neví, jak to vlastně je doopravdy. Tím pádem, pokud ty informace nejsou z opravdu důvěryhodného zdroje (sauce plz), tak je to lež.
Občas se už fakt nestačím divit, co všechno se nedozvím big_smile

hue hue hue

Web

Re: HOLMImpulse 1.4.2.0 pod W10

Prozatím vyřešena oprava počítače - vybírám nový.

Web