Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 289 z 421)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 287 288 289 290 291 ... 421 »»»

RSS

Příspěvky [5,761 až 5,780 z 8,415]

(upravil pzwak 4. 10. 2016 11:08)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dají, ale nejsou zrovna levné, cca 900Kč / kus. Tloušťka 0.35 vyjde na 450Kč / kus, pokud si pamatuju. Výroba ČR, možná při sto kusech by cena byla lepší smile

EDIT: Pro sebe jsem dělal na jádrech 0,35mm, stejná velikost, ale PP (velikost 12003), na sub-basech je to trochu znát, ale od 20Hz už je to skoro jedno. I když u PP zase není vzduchová mezera, to je fakt.

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Mohl bys mně dát na ně kontakt. Třeba na SZ nebo emailem?

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

PB: máš SZ

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Vedel by si spraviť lepšie fotky? Zaujíma ma ten predný panel, vyzerá fakt dobre smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Je to toto - pozor, až když přišel, zjistili jsme, že je tam chybný nápis - MXA místo MAX u hlasitosti. Nevychází to moc levně (bohužel doměřili DPH), ale je to komplet včetně přepínání vstupů.

Mimochodem - pokud by měl někdo zájem, destička přepínání vstupů je na prodej - ovládací panel s 3x LED + tlačítko a destička s relé pro 3 vstupy, napájení 12V, zpožděné připojení vstupu - řízené uPC. (Udělal jsem přepínání jinak, protože je potřeba přepínat i výstupy, tak nadbyla)

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Petre pekny...uz se tesim na svoje novy vystupaky,nekvaltuje to,pockam si...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak jsem dneska změřil svoje bedýnky s ARN8604, ARO 4504 a ARV089/8 . Zaprvý jsem asi zjistil, že to s 8R vejškáčem nepude a zadruhý jsem zjistil, že ARV089/8 NENI VEJŠKÁČ!!! lol

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Kudlibabka mi udělal radost hlavou do B115, přišly mi Sony MDR -XD200, která stála 99kč, a která hezky hrají, a kazetofon Sanyo, dvojče, krásná mašinka ještě krásnějších osmdesátých let.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Frank napsal:

Tak jsem dneska změřil svoje bedýnky s ARN8604, ARO 4504 a ARV089/8 . Zaprvý jsem asi zjistil, že to s 8R vejškáčem nepude a zadruhý jsem zjistil, že ARV089/8 NENI VEJŠKÁČ!!! lol

a co to teda je.. vyšší střed? smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jsou to spíš Krkonoše. Takovej malej střeďák bez výkonu big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak jsem si právě udělal radost,protože jsem vytrval a zvítězil.Navíc jsem zjistil,jak je občas diagnostika k hovnu...
Stolní PC Dell Optiplex GX320.Nenaběhl a diagnostika dle pípání a diod zněla nedetekovány paměti RAM.Našel jsem na desce jeden vadný kondenzátor v oblasti slotů RAM a vyměnil.Počítač nenaběhl vůbec,kontrolní tlačítko podsvícené žlutou barvou.Napadlo mě že jsem něco zkonil.Výměna modulů RAM bez odezvy.Po několika rozborkách jsem byl bez žlutého podsvícení a po sepnutí tlačítka PC naběhl...se stejnou hláškou.Naštěstí má ještě jeden Optiplex,tak jsem intuitivně zkusil prohodit zdoj.Počítač naběhl naprosto bez problémů...Nevěřit a vyzkoušet.Teď jsem zvědav co mě čeká ve zdroji...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

no co asi - nejspíše vadný nabobtnalý kond ... smile

Web

(upravil stiglitz 23. 10. 2016 18:31)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak jsem si udělal radost, dnes v bazáči, sice 400,- ...ale nemohl jsem to tam nechat. Vy by ste to tam nechali? Krásný osmdesátky, panebože, já si pamatuju, jak dost podobnej magič donesl kámoš na učňák na praxi, jak jsme slintali, i mistr slintal. A když jsem to přinesl, ono to všechno funguje, i dneska, normálně jsem to zapnul, a funguje to všechno. Vot zděs vidno:
http://stiglitz.rajce.idnes.cz/japan_vi … CF0939.jpg
Jo, a ještě: když jsem naladil rádio, tak mi došlo, jak to zní, stereo je fakt stereo, nebo se mi to zdá? Tak nějak široce... Zní to, jako tenkrát! Já jsem dneska naladil i jiný kazeťáky, mám už pět, ale tohle zní nejlíp, nevím, proč to je.
Sem moc zvědav, jestli dnešní jebky, až se píchnou do zdi za třicet roků, jestli taky pojedou...

(upravil jik 23. 10. 2016 19:59)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Pěkná věc! Myslím že se prodával i u nás. Ale že to má dolby, to je teda nářez. Potom byl v Tuzexu i takový jednodušší JVC se svislou stupnicí za 975 TK.

Edit:
K tomu jak to zní široce, nemáš zapnuté WIDE? Teda pokud tu funkci má, může tam být i pod jiným obchodním názvem...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ten Wide byl zajímavej.Ještě mám přístroj s ním a chci ho vyzkoušet na větším aparátu,jak to bude znít.Zajímavé je jistě i laditelné rozšiřování stereobáze.

(upravil stiglitz 23. 10. 2016 21:06)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ne, pánové, přepínač Wide jsem neobjevil. Čemu přesně sloužil přepínač "beat"? U jiných přístrojů je většinou vzadu, tady je na horním panelu. Má to něco do činění s rádiem.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Beat je rozhlasová stanice classic rock, přepínač asi slouží její přímé volbě bez ladění...

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

(upravil jik 24. 10. 2016 6:55)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Slouží k přepínání kmitočtu (frekvence) mazacího nebo i předmagnetizačního oscilátoru (u těch RMG, které mají mazání pouze magnetem) do takové polohy, aby nedocházelo k záznějům s lokálním oscilátorem pro rozsahy AM, především SV, když se nahrává. Někdy bývá spojen s jiným přepínačem (mono/stereo/wide), aby se jeden přepínač ušetřil.
Jinak tento příspěvek píšu teď momentálně při poslechu Rádia Beat smile

Edit:
Klidně si to vyzkoušej, přepni to třeba na střední vlny, vlož kazetu a dej nahrávání. Laď, už uslyšíš pískání bez ohledu na to, co máš naladěno. Pak přepni BEAT do jiné polohy a rušení zmizí. Pozn. v dnešní době plné spínaných zdrojů, wifi a jiným přenosům ale budeš slyšet pravděpodobně rušení i zjiného důvodu než mazacího oscilátoru.

(upravil maxell 24. 10. 2016 6:56)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

A já zas poslouchám Rádio čas rock na jezevčíku Sencor SC-220 EQ z kontejneru, pásky teda muchlá ale kdopak hraje z audio kazet...rádio dobré, stereo, 3-pásmový EQ, mazaní vf oscilákem, ne magnetem.

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

(upravil divnypocit 24. 10. 2016 13:35)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dnes se mi podařilo zničit spoj na plochém vodiči, netušíte z čeho je ta vodivá vrstva? http://www.sema-for.cz/shop/index.php?i … ;id_lang=2  podobný typ vodiče .. je to takové černé, původně jsem se bál, že je na něm oxidace ale chyba smile a je tam tak tenká vrstva, že jsem to proškrábl, pájet to nelze smile  asi to bude grafit?

Příspěvky [5,761 až 5,780 z 8,415]

  Stránky: ««« 1 ... 287 288 289 290 291 ... 421 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£