Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » Přestavba Herz HBX25

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

Téma: Přestavba Herz HBX25

Zdravím všechny na fóru. Dostal se mně do do ruky sub od Herze HBX 25. Pravda, není to žádná novinka, nicméně je funkční a nemá skoro nic naběháno. Zkoušel jsem ho v VW T4 na zesilovači Rodek s předníma komp. 165 Herz. Nehrálo to špatně, ale zdálo se mně, že to má takový "zahuhlaný" projev. Stálo by za to, podle vás, vymontovat reproduktor z bedny a udělat mu uzavřenou ozvučnici řekněme 20-30l?
Začal jsem tlumit T5 a říkám si, že bych postavil sub nad levý zadní blatník, kdeby byl k dispozici prostor s hloubkou asi 25cm na zabudování bedny zhruba do 30l. Napájel by to Rodek,myslím, že má označení 480i, v můstku a na předek bych použil asi zase Herz ESK 165? Nebo něco v této hladině. Teď mně jde hlavně o to, jestli se pouštět do stavby s tímto subem, nebo raději koupit něco jiného? A když, tak co? Investice do 5000Kč je pro mně přijatelná, ale pokud si myslíte, že by to nějaký potenciál mělo, využil bych toho. Díky za váš čas strávený konstruktivní odpovědí.

Re: Přestavba Herz HBX25

dobrej woofer, nemyslim, ze bys vymyslel něco lepšího než ten BP. Ve svý době stál přes desítku patřil k tomu lepšímu co se dalo sehnat.

Web

Re: Přestavba Herz HBX25

Milane, děkuju za názor. Než to definitivně zavrhnu, udělám cvičně uzavřenku a uvidím.

Re: Přestavba Herz HBX25

Takže teď jezdím s tímto HBX v uzavřené ozvučnici cca 20l, ale stejně uvažuji o výměně. Řekl bych, že to žádný posun nebyl-Milan měl pravdu. Poradil by mně někdo zkušenější, čím to nahradit? Ctěl bych pouze vyměnit repro. Michal tam dal Peerlese, ale nevím, kde a jestli se tady dá pořídit.Dík

(upravil clarion 9. 9. 2016 6:37)

Re: Přestavba Herz HBX25

Ešte pred definitívnym vyhodením, skús niečím inertným, čo vložíš do bedne, ešte znížiť jej objem aspoň o tri litre a laboruj s množstvom tlmiaceho materiálu. Pre pokusy so znižovaním objemu využívam plnú tehlu, vieš si urezať, alebo odklepnúť požadovaný objem celkom lahko, alebo polepiť dokopy zvyšky nejakej MDFky, či DTDčky a vytvoriť nejaký hranol požadovaného objemu...

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » Přestavba Herz HBX25

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£