Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 286 z 421)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 284 285 286 287 288 ... 421 »»»

RSS

Příspěvky [5,701 až 5,720 z 8,408]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

kaed napsal:

3000 kondíků 150n tc205 asi nikdy nespotřebuju a nikdo se jaksi nehlásí, ani za sybolický ceny

Když ona ta cena korunu za kus není moc symbolická, když nový kondíky koupím v radiální provedení za 2 kačky kus od 10ks a při stovce za kačku pade sad

http://www.gme.cz/foliovy-kondenzator-cf2-150n-j

Když k tomu připočtu poštovný nemá to smysl. Klidně bych si těch kondíků od tebe vzal třeba i pětistovku, ale cenu bych viděl spíš tak na max 50 halířů za kus, při té pětistovce i míň.....a to se ti potom nevyplatí se s tím trmácet ani na poštu. Tož asi tak k těm lidovým cenám smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

zakoupil jsem http://www.dossaudio.com/index.php?m=co … &id=20  jednoduše, reprák cca 19watt (dle výrobce) na stojánku jinak to má v sobě baterku (výdrž prý 16 hodin) vzadu vstup aux a microsd no a proč to mám? spáruje se to s wifi a pouštím si do toho z mobilu nebo z pc např soundcloud, repráky můžete spolu párovat takže můžete mít třeba 5ks repráku a do každého si pustit něco jiného nebo to stejné nebo například jeden mít zappnutý jako levý a druhý jako pravý ... hraje to nahlas, zvuk je solidní, pouštěl jsem si včera James Blake a nic nechrčelo, celkem i nějaké "basy" no ležel jsem v posteli a přepínal jsem velké bedny a ten reprák a reprák měl jiný zvuk ale nic mi tam nechybělo .. není to určitě vhodné na nějaký metál a rock to bude znít plechově (bedna je nějaký kov) ale metal a rock nezní ani na mých Onkyo dobře. Cena 1400kč, zakoupeno ze zvědavosti, vracet ho nebudu a doufám, že tato firma vyrobí i větší verzi. Za ty prachy super. Co se týče hlasitosti tak běžný poslech 20-30 proc volume, když chci hlasitěji tak 50proc a víc se v pokoji 20m2 poslouchat nedá, pak už je to na mě moc nahlas.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jsem si udělal radost, po dlouhé době. Nebo spíš obrovský lauf. No nekupto za litr...
http://db.elektrotest.cz/images/solartron.jpg

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

divnypocit: Díval jsem se, a strašně se mi to líbí po vzhledové stránce. Kdybych to pokusně koupil, asi bych si také nechal, je to fakt hezky provedené.

Na druhé straně je to Wi-Fi a tak počet repráků bude omezen počtem kanálů Wi-Fi a počtem dalších Wi-Fi zařízení kolem toho. Takže v mnohých místech těch 5 ks repro nejspíše chodit nebude.

(upravil stiglitz 10. 9. 2016 13:13)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tesla ARF310, téměř nepoužitá, v origo krabici, ještě se "záručákem", návodem, paragonem, a lístkem, kde vím, že balil: Kinclová... A prodaná byla už po převratu, 29. XI. 1990. Za tři sta jsem po nich skočil, nebylo co řešit. Fakt moc pěkná. Uvedená SMC: 790,- Kčs.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tedy pánové, aniž bych chtěl jitřit vášně, co si jsou ochotni někteří z vás dotáhnout domů za veteš, je až k neuvěření.. No, ale hlavně, že to byla "výhodná koupě".. Jeden zdejší přispěvatel, kterého nebudu jmenovat, mi poměrně značně připomíná jednu z postav ze známého filmu Slavnosti sněženek.. smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

No, hele. Mě je šestačtyřicet, a tohle kupuju proto, že: jsem po nich toužil, coby patnáctiletý smrad. Tehdy stály tolik, co polovina průměrného platu. Já nevím, kolik Ti je, ale přeji Ti, aby jsi tedy odolával, každému co jeho jest, ne?

(upravil stiglitz 10. 9. 2016 20:10)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Musím se pořád z něčeho vyviňovat... Tady. všechno jsi udělal na hovno, všechno je sračka, šrot, šunt. Tady. Naproti taky. Nevím, proč sem vůbec tohle píšu. Já jsem si udělal radost. TEČKA.
Nevím, jaký je smysl vlákna.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Stiglitzi, nečil se a raduj se ze sluchátek. Já ti rozumím. Jako mladej jsem po nich taky toužil a za ty prachy, navíc zánovní ...
Dnes bych je už nekupoval, protože mám několik lepších. Aspoň je budeš moci porovnat s dnešními.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

stiglitz :

V klidu, o nic nejde. Není třeba se rozčilovat. Mám na to prostě trochu jiný pohled, který je patrně ovlivněn i tím, že bydlím v panel. bytě. Zrovna nedávno jsem se po etapách zbavoval podobných krámů, které se mi za život postupně nahromadily. Ona ta stará spotřební  elektronika skutečně nemá žádnou hodnotu, neb je to v podstatě šrot.. Také jsem měl např. od Pioneeru podobný EQ, jak ten Technics. Parametry nevalné, letěl do kontejneru.. Co jinak s tím ? AV technika se za těch více než 30 let tak posunula, že kupovat dnes nějaké staré křápy je podle mého názoru jen mrhání časem a skladovacím prostorem. Ale každému, co jeho jest, s tím souhlas. Pokud sis s tím skutečně udělal radost, tak proč ne..


P.S. Jsme stejně staří..

(upravil stiglitz 10. 9. 2016 21:57)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak jo. Je to tak nějak moje - touha - nebo jak to nazvat, vrátit to zpátky. Dnešní technice rozumím, ale tohle je jiný. Za ty peníze to najednou vezmu, a mám fakt radost. Zastavil jsem čas? Tak, jako jsem ho zastavil, když si přehraju třeba něco z osmdesátých let. No. Jo, a taky bydlím v paneláku, no ale mám tu svoji místnost, na bastlení, chválím svou manželku...

(upravil Otas 12. 9. 2016 19:16)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak jsem přepřáhnul koně. Teď mám (fungl nový smile ), Peugeot 5008, vypadá to na dobře využitelnou potvůrku. Věřím, že se s ní bude dobře jezdit na disko zvučení!
I když i předchůdkyně - C5 byla skvělá, ještě předevčírem suveréně zvládla výmlatovou cestu k sálku, jinak nepřístupnému pro normální osobáky.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Já si čerstvě udělal radost zbrojním průkazem a dvěma nákupkama, na krátkou a dlouhou zbraň.

Takže pro začátek půjde do domácnosti makarov a SKS. Nehodlám zůstat jenom u nich, ale tyhle mám rád a vyhovují mi.

Web

(upravil kaed 12. 9. 2016 21:05)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

co je SKS?
to stiglitz: Taky jsem si koupil nějaký bazarový desky z 80-tek. Hlavně věci, co jsem se na ně jako kluk chodil jenom na inzeráty dívat, protože 500-700Kčs za desku bylo +- moje roční kapesný. Zase to se mnou má rodina jednodušší, nemusí vymejšlet  blbiny a mají ode mě pokoj o všech svátcích - a už zase začínají smrdět vánoce.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

No když se tu každý vychvaluje, tak já si také udělal radost. Po dlouhých letech utrpení se systémem lag-droid jsem si pořídil mobil se "špionážním" windows 10 mobile lol. Nedokázal jsem odolat a Lumia 950 XL Dual Sim je moje.
https://compass-ssl.microsoft.com/assets/89/d7/89d772d7-44ea-44fb-891b-1f5369c7805c.jpg?n=Desktop_Microsoft-lumia-950.jpg

(upravil maxell 13. 9. 2016 8:15)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dockinez napsal:

Já si čerstvě udělal radost zbrojním průkazem a dvěma nákupkama, na krátkou a dlouhou zbraň.

Takže pro začátek půjde do domácnosti makarov a SKS. Nehodlám zůstat jenom u nich, ale tyhle mám rád a vyhovují mi.

tak, tak...může se ještě hodit, je to dokonalá replika Vollmera MP40 na patrony do poplašňáku ale respekt vzbuzuje
http://img24.cz/images/45144178148222528417.jpg

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

kaed: https://cs.wikipedia.org/wiki/SKS

maxell: to uz radši klasickou UZI, střílí se mi z ní parádně jako ze vzduchovky.

Web

(upravil maxell 13. 9. 2016 12:00)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

však i na luftgewehr Hatsan 5.5mm třeba ZP ne ? má razanci jak malorážka (flobertka) ne-li větší a kvér je volně dostupný na tržnici v nedalekém Cieszynie (PL)
jo zákon udává: vzduchovky jsou do 16J, do 7,5 jsou flobertky tož jak s tím zbrojákem ?

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Já mám zbroják třídy A, B a E. Vzduchovky a flobertky mne nezajímají, půjdu do „plnotučných“ zbraní.

Web

(upravil maxell 13. 9. 2016 12:08)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

RPG7 ? PTŘS ? nebo ještě výš ?

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Příspěvky [5,701 až 5,720 z 8,408]

  Stránky: ««« 1 ... 284 285 286 287 288 ... 421 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£