Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Pneu - Subwoofer

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 54 z 54]

Re: Pneu - Subwoofer

díky za postřehy, jak dodělám ty fullrange z pneumatik, tak to začnu řešit a ladit big_smile smile

Web

Re: Pneu - Subwoofer

Dnes jsem je dodělal... smile)
Ještě dořesím stojany a jsem spokojen.
https://cdn.pbrd.co/images/34U6CsuUI.jpg

Web

Re: Pneu - Subwoofer

Od začátku jsem tomuhle moc pozornosti nevěnoval, ale tohle překvapilo! Hezký! Ty suby by si to zasloužilo snad i dva, ni?

Re: Pneu - Subwoofer

antonio: Mám malej byteček, takže ten jeden je dostačující, spíš při větší hlasitosti musím pořešit drnčení oken (staré dřevěné okna)  smile

ještě zítra dojdou stojany na ty gumy (stojan na akustickou kytaru big_smile ) tak uvidíme.

Gumy jsem zevnitř vymatlal epoxidovým lepidlem a vylepil zbytky toho tecsoundu co jsem měl.

Web

Re: Pneu - Subwoofer

Fasa. Takže to maš bytový dizajn, som myslel že to je nejaký bar alebo klun motoristických nadšencov. Ináč dal si mi chrobáka do hlavy, lebo sa mi doma váľa  takmer nová pirella s dierov v boku v pneuservise mi povedali, že defekt nedá opraviť.

Re: Pneu - Subwoofer

Co do výsledku z pohledu designu jsem překvapen až nadšen, jak skvěle to dopadlo. Pro "satelity" bych volil spíš koax, než širokáč, ale ani takhle to nemusí být vůbec zlé, pokud se nepletu a nejsou nakonec osazeny ty Dexony co se řešily na začátku vlákna, ale Beyma 12GA50? Papírově to vypadá na docela slušnej fullrange...

Re: Pneu - Subwoofer

díky hoši smile jak dojdou stojany, to nafotím líp a hodím sem smile zvukově pro mě nenáročného posluchače dostačující, je jasné že by v klasických ozvučnicích to hrálo líp, jak to bejvá kolikrát kvalita musí ustoupit designu smile)

ondra.klofat: jsou to ty z toho odkazu, jen v tom dexonu to něměli tak pojmenované, tvářilo se to jako dexonní noname, ale byly to Beymy, jen jsem je nakonec pak bral pres reproobchod.cz.

Web

Re: Pneu - Subwoofer

Tady jsou slíbené komplet fotky repro i se stojany + ostatní blbosti z bytu co jsem dělal smile aby bylo jasno, proč jsem chtěl repro z pneu a sub z kanystru smile

http://www.rajce.net/a13089130

Web

Re: Pneu - Subwoofer

Pokoj autofanatika jak má být big_smile paráda

(upravil wR1t3r 7. 8. 2016 7:05)

Re: Pneu - Subwoofer

Diky:) premyslim cim ho budu napajet, už nechci moc za to utrácet...:) , pan co mi mel poslat ten omnitronic se neozyva, tohle bude stacit nebo to nema cenu?:)

https://www.sbazar.cz/ZDENEK/detail/178 … 8ohm-kampo

Web

Re: Pneu - Subwoofer

pokud nepotřebuješ narušit statiku domu, tak by mělo.

Re: Pneu - Subwoofer

Paráda. Velmi originální a hezké

Re: Pneu - Subwoofer

a já blbec vyhodil blok  V6 cologne  - ale u mě doma to jaksi nevypadá jako v autodílně.

Re: Pneu - Subwoofer

Moc pěkné a hlavně originální.

Web

Příspěvky [41 až 54 z 54]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Pneu - Subwoofer

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£