Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zdroje signálu » Wifi DAC(AirDac)

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

(upravil nickercz 24. 7. 2016 11:34)

Téma: Wifi DAC(AirDac)

Chci se zeptat jestli máte zkušenosti z nějakým zařízením tohohle tipu.Nechci DIY z ebay..Koukal jsem se a narazil jsem na toto .

http://audioengineusa.com/Store/D2-24-Bit-Wireless-DAC

Re: Wifi DAC(AirDac)

ja pouzivam k DAC , APPLE TV, velmi slusna kvalita.

Re: Wifi DAC(AirDac)

riki610: Je třeba to nějak přepínat/nastavovat, resp. jestli mi to pofrčí i bez TV, připojené jen k receiveru? zdroj macbook/ipad. díky smile

Web

Re: Wifi DAC(AirDac)

On nemá Wi-Fi dac,jen obyčejný dac připojený přes opticky vystup do Apple tv.Ja mam elektronkový zesilovač kt88 a v pc mam tunu ripu z vinilu flac co má např.  3000kbps.Tak se koukám po Wi-Fi dac.

Re: Wifi DAC(AirDac)

wR1t3r napsal:

riki610: Je třeba to nějak přepínat/nastavovat, resp. jestli mi to pofrčí i bez TV, připojené jen k receiveru? zdroj macbook/ipad. díky smile

ako zdroj signalu pouzivam macbook, cez iTunes. Netreba nic prepinat, zaklad aby bol Apple TV aj Macbook v sieti , potom v iTunes je moznost vybrat vysup prislusne Apple TV a to je vsetko. Pravdaze ku konfuguracii Apple Tv treba mat TV alebo LCD s HDMI.
Nickercz, Apple TV nie  je DAC, k nemu mozes pripojit dac cez opticky vystup.V podstate k Apple TV sa nepripajas cez wifi priamo ale cez router, parametre audia Apple TV : HE-AAC (V1), AAC (16 to 320 Kbps), protected AAC (from iTunes Store), MP3 (16 to 320 Kbps), MP3 VBR, Audible (formats 2, 3, and 4), Apple Lossless, AIFF, and WAV; Dolby Digital 5.1 and Dolby Digital Plus 7.1

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Wifi DAC(AirDac)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£