Téma: Smetištní téma

objevilo se mi při okraji stránky otravný vyskakovací okýnko "Web používá k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie." jak je poslední dobou euromóda s vyžadováním souhlasu blablabla (prohlížeč Opera). Potíž je v tom že se na rozdíl od jiný havěti nedá sestřelit volbou Blokování obsahu - jednotlivý prvek na stránce. I když přidám do blokovaných oba odkazy které v tom příserku jsou, prohlížeč se podle toho nezařídí. Nezná někdo řešení?

Re: Smetištní téma

Jo, kliknout na to a dá to pokoj.

Re: Smetištní téma

To ale není moc systémový řešení. Asi jako "dej kikánovi v podchodu pětikilo a dá ti pokoj".

Re: Smetištní téma

pochybuju (nebo jsem na to minimalne taky neprisel..)  sad taky me to sere, je to ze zakona o ochrane udaju...

Re: Smetištní téma

Naivní si myslet, že neklikání na takový věci znamená, že vaše osobní údaje už nemá každá větší internet based společnost. Pro mě osobně lepší když mi to nabízí relevantní věci, než aby mi to nabízelo podprdy a antikoncepce.

Re: Smetištní téma

A je to pryč, vtěrka všivá. Stačilo se podívat zdrojovýho kódu stránky na adresu.
Nejde o reklamu jako takovou a už vůbec ne o strach z osobních údajů, prostě mě vyskakovací dotěrný okýnko sere. Když to šlo předtím bez něj taky, musí to jít dál.

Re: Smetištní téma

Okýnko zde přibylo proto, bo to jinak nešlo, bylo by to o hubu ho tu nemít.
A co se týče blokování reklam, pokud by to dělal každý, můžu to tu zavřít.

Re: Smetištní téma

Pozeravam AW z androidu, kde nefunguju flashove reklamy. Ani na desktope (linux - debian) nemam nainstalovany flash. HTML reklamy mi zobrazuje. Je mi jasne, ze kazdy free web musi z niecoho zit...

Re: Smetištní téma

My se jednou z těch eurovýmyslů všichni posereme, a nebude to trvat dlouho. Jak pravil klasik:
"Serme všichni podle norem, EU hovno buď nám vzorem"

Web

Re: Smetištní téma

sagi, 100% recht, dříve se pravilo: ruské ho-uno je nám vzorem, psalo se na pánských záchodkách, to nebyly špiclovací web kamery jako dnes, že jo. ať žije demokracie, svoboda názoru !

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Smetištní téma

Nevěděl jsem kde to šoupnou tak to hodím zde. Dlouho jsem to hledal a nakonec našel: https://youtu.be/aYyFVeUymNM smile Naprosto skvělá záležitost, dnes už trochu zapomenutá.

Web

Re: Smetištní téma

bez urazek exmarek a bez urazek akteru scenky...toto je naprosta sracka,typicky produkt doby...diky te dobe se dnes nachazime tam kde jsme...nezoufam si jen chapu souvislosti...dobrou noc

Re: Smetištní téma

Sice se mi ta scénka co tu postnul xmarek také nelíbí, ale psát, že je to sračka a typický produkt doby je kravina. Ano, je to poplatné době, ale spojovat to s tím kde se teď nacházíme???

Re: Smetištní téma

Ta scénka je skutečně odpad. Krampol je jako herec naprosto neschopný a bez talentu. Nechápu, jak se s ním mohl dát Šimek dohromady. To byl naprostý úlet. Souvislost se současným stavem ovšem také příliš nevidím..

(upravil PB 14. 7. 2016 13:59)

Re: Smetištní téma

No asi se ta normalizační televizní zábava a celé období "normalizace" na stavu české společnosti dost podepsaly. Svým způsobem byla "normalizace" horší než třeba období 1958 - 1967.

Re: Smetištní téma

No dobře vážení, big_smile zde: https://www.superstation95.com/index.php/world/1625 je něco co je aktuálnějšího. A taky pro zasmání. Musíte mě občas omluvit. To Pivo co mám grátis dělá divy. A k tomu celou jednu korunu něco na účtě. lol

Web

(upravil Crifodo 14. 7. 2016 21:52)

Re: Smetištní téma

"Nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř".

Re: Smetištní téma

Xmarek: hoax, panika. No, těch pár šušňú, co mám na bance asi nebude problém vybrat.

Re: Smetištní téma

Tady je doplněk do nejběžnějších webových prohlížečů, co zablokuje tu otravnou hlášku o cookies!
https://www.kiboke-studio.hr/i-dont-care-about-cookies/

Web