Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Zetag 200510 8" a co k němu?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

Téma: Zetag 200510 8" a co k němu?

Chtěl bych si postavit bedny střední velikosti, zde jsem našel projekt s DT300+WG, tento reproduktor mám v jiných bednách a už jsem slyšel i lepší výšky, ale ty zase nejdou dělit tak nízko, co byste kdo k tomuto doporučili, příp má někdo tohle v provozu? Do třípásma se mi nějak nechce, už proto, že by jistě narostla složitost výhybky, výška bedny, a to vzhledem k možnosti umístění na cca 50cm skříňku není dobrý...
Dík za jakýkoliv tipy, stejně to nakonec budu rozhodovat sám a bude to hrát u mě doma smile

Re: Zetag 200510 8" a co k němu?

Moc moznosti nemas. Mela by to byt vyska co snese nizky deleni. A jeste lepe by mela byt ve WG. Mrkni do vedlejsiho vlakna, Domi tam ma SB26ADC ve WG300.

ruzne DIY repro

Web

Re: Zetag 200510 8" a co k němu?

Takže WG300 je jasná volba... Aspoň budu moct udělat bedny, jenom je průšvih, že pro každej vejškáč bude jistě jiná výhybka, takže nějakej test jenom s výměnou výšky na WG nebude možný. Možná zvítězí lenost, a DT300, ale pořád doufám že ne... jak to jednou složím, už se mi to nebude chtít předělávat.

Re: Zetag 200510 8" a co k němu?

Je velmi malo vyskacu ktere mechanicky nejakym rozumnym zpusobem na ten WG nacpes, a jeste min tech ktery zaroven v tom WG budou i dobre merit. Prave ten SB26ADC je jeden z nich. Pokud nemas mereni na to, abys zkousel ruzne vyskace v tom WG, tak sahni po DT300.

ruzne DIY repro

Web

Re: Zetag 200510 8" a co k němu?

seas 27tdfc je tiez fajn ale tam delenie pod 2 asi nepojde. Neviem kolko ten zetag smeruje. A urcite je ten seas lepsi ako dt300

Re: Zetag 200510 8" a co k němu?

Zatím jsem to neměřil, ale podle obrázku je max. 2kHz, což je pro většinu vejškáčů trochu problém. Možná ten SB26ADC, ale kde se dá koupit? Našel jsem nějakej shop v německu, ale mají jenom 4 ohm verzi a za 2 měsíce.

Re: Zetag 200510 8" a co k němu?

Audiotransducers.com, staci jim napsat email, kdyz neco nemaji, vetsinou to sezenou.

V blizke dobe tam neco chystam brat, shodou okolnosti asi i par ADC, muzu te pridat na seznam. Mezitim jim napisu jestli tento vyskac umi sehnat.

ruzne DIY repro

Web

Re: Zetag 200510 8" a co k němu?

už jsem je objednal, na loudspeakerfreaks.com, už jenom čekám až dorazí.

Re: Zetag 200510 8" a co k němu?

Už vyše mesiaca mám odladenú kombináciu zetag 8" + DT300WG, ale ešte som to nikde nezverejnil.

Re: Zetag 200510 8" a co k němu?

Tu to v podstate ani nemusíš...
https://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=19070&p=2

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Zetag 200510 8" a co k němu?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£