Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Propojeni TV a repro 2+1

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [3]

1

Téma: Propojeni TV a repro 2+1

Ahojte , potřeboval bych poradit s jednou věci , ohledně propojení LCD TV  a repro setu 2+1 sub pomocí optického kabelu . V LCD telce Panasonic  je v nastavení jen audio HDMI , ohedně optiky nic . Proto se ptám , jak to vlastně funguje po propojení s regulací hlasitosti ? má optika nějakou stabilní úroveň výstupu a nebo je ovládaná  pomocí  ovladače TV ?? Pokud by to bylo pomocí ovladače TV , tak by mi hrály i vestavěné reproduktory , ne ? ,,děkuji za info

2

Re: Propojeni TV a repro 2+1

Já nějakou dobu taky fungoval přes optiku. TV panasonic propojená s receiverem yamaha co ještě nemělo HDMI. Chovalo se to tak, že repro v tv hrálo současně s domacim kinem přes tu optiku. Tak že repro v tv nastavený volume na 0 a hlasitost ovládaná ovladačem receivru.

TV: Panasonic TX-P50VT60, Receiver: Yamaha RX A-840, Repro: JAMO E350 5.0, SUB: JAMO SUB650

3

Re: Propojeni TV a repro 2+1

K téhle kombinaci doporučuju ještě univerzální DO, a hlasitost na receiveru nastavit jak "master volume", naučit to kódy z ovladače televize a ovladač od televize a receiveru archivovat, protože to jinak nikdo kromě tebe nedokáže ovládat (zesílí si televizi a bude se divit, proč to na receiveru nejde ztlumit a podobně, vlastní zkušenosti...)

Příspěvky [3]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Propojeni TV a repro 2+1

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£