Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Soustava nebo věž

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: Soustava nebo věž

Ahoj. Potřeboval bych radu. Do teď mám u pc věž panasonic sa ak45 160W a opravdu hraje dobře a čistě. Krasně duní. Jenže už dlouho docela blbne. Bud je to nekdě na tištáku, nebo v kabelu, ale ty jsem se snažil poměnit a nic. Semtam prostě hraje jenom jedna bedna. Tak přemýšlím o koupi nove. Mám dilema jestli koupit opet věž od panasonicu, ale kvalitní s dobrým zvukem mi přijde dost dost drahá. Nebo mám koupit nějaké lepší 2+1 ? ? Poradte dekuji. Nejradeji bych si ji nechal kdyby tak neblbla na ty roky opravdu dobrý zvuk.

Re: Soustava nebo věž

Takovéhle věže už se koupit kvalitní asi nedají. Pokud to s lepší hudbou myslíš vážně, tak bych se zašel podívat třeba na prodance.cz, na studiové monitory. Basovku buď k tomu, nebo vyrobit...

Re: Soustava nebo věž

Jestli tu věžičku pokládáš za kvalitní, tak proč jsi v těch dilematech vyloučil možnost dát ji opravit. Zvlášť když se závada objevuje naplno pro všechna pásma, je to nejspíš někde studeňák v signálové cestě ještě před kmitočtovým rozdělením, v optimálním případě problém v konektoru nebo vazebním kondu za pětikorunu...

Re: Soustava nebo věž

Tie PC reproduktory (Genius, Ligitech a p. bez ohladu na to kolko tisíc wattov im píšu) väčšinou ani na tie Panasonic veže zvukovo nemajú.
Neviam či štúdivé monitory je to pravé orechové, má to až príliš čistý a detailný zvuk a keď je človek zvyknutý na skur***y zvuk tak sa mu to zdá že to hrá hodne zle.

Re: Soustava nebo věž

Asi bych to taky nechal opravit.

Jinak má to bedny samostatně? Bych možná ještě pouvažoval jen nad koupí samotného zesilovače a bedny nechat... jestli jedeš přes PC tak by ti funkce věže neměly chybět.

Re: Soustava nebo věž

v první řadě zkusit prohodit bedny mezi sebou, levou připojit jako pravou, pravou připojit jako levou,a by se zjistilo, jestli je ten problém v bedně nebo v to werglu, pak postupovat dál.

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Soustava nebo věž

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£