Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 285 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 283 284 285 286 287 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [5,681 až 5,700 z 8,421]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Já to nechápu, prostě koupím obyč černej šroub a použiju, vypadá to úplně v pohodě a neměl jsem s tím nikdy problém. Možná jsou některý šrouby leskleji černý a pak je to to co asi myslíš ty, ale nikdy mi to asi nevadilo a stačila mi klasická černá na obyčejnejch černejch šroubech smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

ne, je to černý matnějc, až jako sametově, a to se mi zase víc líbí, ale jak je komu libo. Lesklý šroubky na černý repráky jsem dával naposled před víc než 20-ti lety, protože jsem byl rád za vůbec nějaký. Je fakt, že i v tesle ty repráky a šroubky načmárali štětcem černou barvou a bylo. Každá doba nese svoje.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Nebo se vyprdnout na železné a dát eloxované hliníkové, sice jsou dražší a blbě se shání, ale jsou krásně černé smile ale většinou bývají lesklé, takže pokud je požadavek na matné, tak asi nic...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Cus, ohledne sroubu naposled.. jestli je to matny nebo leskly, sametovy nebo hladky, hezky nebo flekate kocourovity zalezi ZEJMENA na materialu toho sroubu (+ pak taky trochu podminkach toho cerneni protoze v tech profi roztocich jsou jeste smacedla a dalsi drobnosti).. treba na bouchackach to byva leskly proto, protoze je to mastny - coz je konec koncu vzhledem k povaze teto upravy(oxidace) v celku vyhodny - receno opacne cerneni neni co do dalsi korozivzdornosti zrovna dobra pasivace, a laicky receno cerny srouby lip reznou (to je taky oxidace ovsem tentoklrat na energeticky vyhodnejsi bezny oranzovy Fe2O3)..

PS elox se oskrabe taky, zejmena na namahanych plochach jako je vnitrni sestihran, a Al sroub se da predevsim pri lehcim "premomentovani" moooc krasne utrhnout.. a to je pak teprv pr.. legrace wink

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ano, alu šrouby nejsou tak pevné, jako ocelové, ale to je asi jasné a když s tím člověk počítá, je to naprosto v cajku smile a myslím, že u malých repráčků se to nějak šíleně utahovat nemusí. Pak i samotný elox vydrží poměrně dlouho, ona je to docela odolná povrchovka (odolnější než laky).

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Musí to bejt zrovna imbus? Zkus se poptat tady:  http://eshop.killich.cz/signys?action=X … strana.xsl
Před časem jsem od nich něco bral, ale na kříž. Min. odběr byl asi 100 ks.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak po úpravě 1PF06733 přišly na řadu moje krásné ARS810... no, bylo to celkem hardcore, jsou to malé bedny, takže se s nimi špatně pracuje.

Tady jsou fotky (první dvě jsou pro porovnání rok 2007, pak další 2009 a zbytek už dnešní).

Výhybku jsem naflákal na plexisklo, no, není zrovna nejhezčí na světě, ale prostě málo prostoru big_smile Cívky vyráběl Benazi, za něž mu patří velký dík. Ale funguje to a to je hlavní, když jsem ty bedny poprvé zkoušel, tak jsem hrabal po ekvalizéru, jestli náhodou nejsou zvýrazněné basy, ale ne... to ARZ fakt dokáže nemožné smile

hue hue hue

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

džíny F&F made in Bangladeš, z Tesca, akce sleva 136 Kč, na kolo, na pivo. na houby, na ryby a burzu i do práce dobré, co...

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

ALR Jordan nummer 3 mk2 a k tomu AKAI AM-67

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak pánové, včera na bleším trhu:
http://www.videomix.cz/video/xwlq6kQ96FA/
Za dvě sta korunek, prosím. Jůůů.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

pěknej...mám GE70 a slouží

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Nezkoumal jsem to ještě, hodil by se návod, musím kouknout

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak jsem dotáhl rekonstrukci elektronické části Tesla NZC 431 do finiše a mám fakt hezké pocity. Ukázka naměřených hodnot: Odstup Line přes 80 dB, gramo přes 70 (přesněji ještě doměřím), souhlas korekce RIAA +- 0,3dB, rychlost přeběhu 12V/us, vyšší výkon, přeslech atd.
A hlavně: na ucho překvapivě dobré, čisté.
Samozřejmě konkurenci DPA nebo Actidampu nečekejte....

(upravil orhore 31. 7. 2016 10:13)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

maxell napsal:

pěknej...mám GE70 a slouží

Tento EQ jsem měl také kdysi. Tak jako tak funkční, až na ty bargrafy co měří úroveň na určitých frekvencích. Projeď plynule oba kanály současně tonovým generátorem od 20 Hz po 20 kHz a hned uvidíš jak Technics vyjebal se zákazníkem.

(upravil maxell 1. 8. 2016 12:17)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

ale já vím není to studio klasa, aparát z 90.let, lidovka spotřebka, měřáky nemám a tak poslouchám naucho

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Vždyť jo. Od toho domácí ekvalízery jsou, je to berlička, o kterou se opřeš, aby Ti to na ucho vyhovovavlo (včetně poslechového místa, nahrávky, reprosoustav atd.). Jiný účel ani plnit nemají. Orhore nenapsal nic konkrétního, ale když zapojíme smysl pro jeho nešťastně vyjadřeni, má asi na mysli nesoulad stupnic se skutečností (a možná špatný souběh L+R, těžko říct). Sice by to tak být nemělo, ale na druhou stranu, pokud neobsluhuji doma 12 ekvalizérů (každý měsíc jeden vytáhnutý a zbývajících 11 čeká na další měsíc v krabici), tak je nějaká opakovatelnost výsledku šuma fuk - Když mám jenom jeden, tak u něj vím, jaká je odezva na mé konkrétní nastavení a hlavně opět posuzovaná jenom a jenom mým uchem.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Souhlas.
Tak chlapci.
Dnes jsem byl se ženou na Blešáku v Zákupech. A tam jsem koupil za stovečku kazeťák, z nostalgie, byl to cikán, který mi to prodal, s tím že ležel na půdě. Nejdřív jsem si to prohlídnul, a zase odložil, šli jsme dál. No, asi po půlhoďce se mi to nějak znova vybavilo, a nakonec po hodině jsem se tam vrátil. pánové, po zapnutí doma to všechno normálně funguje, když říkám všechno, tak všechno. To bych rád viděl dnešní stroje za pětatřicet let, fakt jo.
No, odcházíme odtud, říká mi žena: tak se koukni ještě do týhle uličky, já už nejdu (nudila se, no) a pak vidím  v jejích očích zděšení, když se vracím s Dualem, za fakt dobrou cenu, a to už to týpek dával do auta, bylo to na poslední chvíli.
Vracíme se domů: koukám ke kontíku a tam kotoučák, a v igeliťáku kolem třiceti pásek, házím to do auta s výrazem jásavým, manželka s rezignovaným výrazem mi říká: "Ty máš dneska den, co..?"
No, vy by jste to tam nechali?
http://stiglitz.rajce.idnes.cz/dnes_na_blesaku/
Vot zděs vidno.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

...byl to cikán ? 100% čorka, zítra kriminálka za dveřmi, nebuď naiva

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jo, kvůli stovce. Hele, to bylo všechno možný, spíš se vyklízel barák. To nebylo z rozkrádačky, to by to zboží mělo jiný profil. Kdo by kradl tohle, nebo pět starých kazet. Ne. No, můžu ještě napsat, že ne všichni cikáni jsou svině. Znám pár dost dobrých, můžu se na ně spolehnout. Tenhle podle mých instinktů byl v pohodě.
Spíš se mi líbilo tohle: Řikám mu - já si to doma vyčistím, o on, né, já sem to čistil, není potřeba..!
Neboj, to nebude tak, jak myslíš.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ten gramec závidím. Já taky na takovýhle místa moc nemůžu... Dost na tom, že mám nedaleko specializovanou sběrnu na elektroodpad. Taky mám dycky radost, co dovláčím, ale 3000 kondíků 150n tc205 asi nikdy nespotřebuju a nikdo se jaksi nehlásí, ani za sybolický ceny, něco jsem vnutil Ransomovi, ale jinak bez zájmu, a vyhodit je mi to líto.

Příspěvky [5,681 až 5,700 z 8,421]

  Stránky: ««« 1 ... 283 284 285 286 287 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£