Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 34)

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 ... 34 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 679]

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

žádnej Sinclair neexistuje, je to Fantomas, virtuální fikce, umělá osobnost, pochopte už jednou
kdo ho viděl někdy alive ? rozmlouval s nim ? houby...

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Jako ftip dobrý...

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

maxell napsal:

kdo ho viděl někdy alive ? rozmlouval s nim ?

Já jo!

(upravil jula1967 30. 3. 2016 14:03)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

tak to napíšu na rovinu- kdo se zastává lumpa Sinclaira at si navzájem vylížou prdel.Novodobý čech šmejd.
jinak dík nick-vluz za pochopení.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

...ryze konstruktivni reseni problemu smile

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Leoš existuje, jednou mě vezl autobusem(tehdy jsem nevěděl o kohom jde), ale fakt už dlouho nebere telefon ani neodpovídá na mail. Taky jsem chtěl po něm nějaké věci, jelikož nejsem v tomto oboru moc zběhlý nicmíně, po poradě s jinými znalými jsem to sám zvládl.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Za posledních 14 dní jsem mu poslal 10 emailů. Odpověď žádná. Kontaktoval jsem v jeho okolí 2 ženy se jménem Malanik, obě odepsaly, že s Leošem nejsou v žádném příbuzenském stavu. Pravděpodobně na něj podám oznámení u policie na krádež nebo zpronevěření věci a Vám dalším doporučuji totéž. Až se mu u chalupy začnou točit policajti, tak se snad něco začně dít.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Já se s dovolením přidám, také nemám žádnou odezvu ze strany pana Malaníka. Buďto podám trestní oznámení a nebo se tam zastavím. Adresu na něj mám. Pokud se chce někdo přidat, stačí napsat do PM a domluvíme se.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Já u Sinclaira naštěstí nic nemám, ale přesto mám dost nepříjemný pocit, jak se dá zneužívat důvěra lidí. Navíc si myslím, že pokud si nevede přesnou agendu o příjmu zakázek (se jmény, daty, výrobními čísly atd.), bude asi hodně složité dokazování vlastnictví přístroje - ani bych se nedivil, kdyby už nevěděl, čí je který zesilovač. Bohužel takových je dneska čím dál víc, nejenom v elektronice.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

možná je fakt vážně nemocen, to nevím...proč tedy nevrátí neopravené aparáty v původním stavu jejich majitelům ? z profesní hrdosti ? uvědomuje si vůbec to ohromné riziko právních sankcí, postihu, v krajnosti exekuce osobního majetku ? to je...kapitalismus vážení, zde končí veškerá legrace

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

(upravil DJ_Rix 10. 6. 2016 19:26)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Pořád dokola ty samý bláboly.... Trestný čin je to až nad 5000Kč, dokazovat že vůbec má vaši věc bude problém a stanovovat její hodnotu ještě větší, proto se doteď nic nestalo. Už nechte Sinclaira Sinclairem, smiřte se s tím že jste o ty svoje starý střepy přišli a hlavně už mu nic neposílejte.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

svěřit někomu zesil na opravu bez papírové podepsané smlouvy (IČO, termín, diagnoza, rozsah prací, cena, záruka) může jenom diletant-vůl. ať tedy trpí

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

(upravil BFU43 12. 6. 2016 1:33)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

http://www.electronicservis.cz
http://www.rzp.cz/cgi-bin/aps_cacheWEB. … HISTORIE=1

Zdá se, že Sinclair se svou servisní činností definitivně skončil..

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Sinclaira momentálně vyšetřuje policie. Některým se pravděpodobně poštěstí, že na tomto základě dostanou své přístroje zpět.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

A tuto informaci máš odkud?

Web

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

tak či onak, škoda chlapa ale byl to dost namyšlenej arogant co si nebral servítky

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Kdybys ho znal,soudil by jsi jinak...

(upravil maxell 19. 9. 2016 12:46)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

upřesni ať je sranda

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Co by jsi chtěl upřesňovat?Máš pravdu,sranda s ním byla.Nicméně elaborát o povahových rysech člověka a jeho reakcích na různé situace se mi tu psát nechce.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Jj, maxell, to je místní morální autorita, jež nezná slitování. Bez pardonu řekne, co si o komkoliv nebo o čemkoliv myslí. Sinclair je dost namyšlenej arogant a každý, kdo mu zaslal přístroj na opravu bez podepsané smlouvy je diletant-vůl. Toť ve zkratce zhodnocení celé situace naším mentorem. Nepříliš dlouhé, leč výstižné. Bravo..

Příspěvky [41 až 60 z 679]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 ... 34 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£