Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Nefungující pravý výstup na Transiwattu 140 Studio - hledá se pomoc

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: Nefungující pravý výstup na Transiwattu 140 Studio - hledá se pomoc

Ahoj,

u Transiwattu 140 Studio mně před nedávnem úplně přestaly fungovat pravé výstupy. Zesilovač byl před 3-4 lety zcela opravený sinclairem, ten mně ale na email neodpovídá, proto píšu sem na fórum.
Po opravě jsem zesilovač používal pouze příležitostně, šetřil jsem ho.
Pravděpodobně budou na pravých výstupech špatné kondenzátory, s těmi byly v mém zesilovači vždycky problémy. Hledám někoho z Vysočiny, kdo by se mně na zesilovač mohl podívat a dát ho opět do pořádku. Je zde někdo takový?
Sám to neumím a nechci dávat zesilovač do pochybných servisů.

Re: Nefungující pravý výstup na Transiwattu 140 Studio - hledá se pomoc

odkud pramení poznatek na špatné kondy ? co kontakty přepínačů, kontroloval, ošetřil ? tam bych začínal, potom se uvidí

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Nefungující pravý výstup na Transiwattu 140 Studio - hledá se pomoc

Co pojistka, je v pořádku ?

Re: Nefungující pravý výstup na Transiwattu 140 Studio - hledá se pomoc

Pojistku ani kontakty přepínačů jsem nekontroloval, protože vůbec nevím jak. Proto chci dát TW140 Studio na opravu někomu zkušenému, kdo se na něj podívá celkově.

Re: Nefungující pravý výstup na Transiwattu 140 Studio - hledá se pomoc

tenhle pán ti to možná opraví,napišmu -nick-vluz

Re: Nefungující pravý výstup na Transiwattu 140 Studio - hledá se pomoc

pojistky zkontroluj ohmmetrem či je průchozí a když nemáš měřák tak žárovkou kapesní svítilny a tužkovou baterii - zapojit vše do série
kontoxem prostříkni vnitřek potencáků a přepínačů, zahejbej s nima ať se roztok dostane kde má

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Nefungující pravý výstup na Transiwattu 140 Studio - hledá se pomoc

Můžu se Ti na tu TW140 podívat, odkud jsi?

Web

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Nefungující pravý výstup na Transiwattu 140 Studio - hledá se pomoc

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£