Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Pro takový ten domácí poslech... Bang&Olufsen BeoLab 90

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [9]

Téma: Pro takový ten domácí poslech... Bang&Olufsen BeoLab 90

http://technet.idnes.cz/reprosoustavy-b … _audio_nyv

http://1gr.cz/fotky/idnes/16/052/cl6/NYV634ea4_BangOlufsen_BeoLab90_KOMBI2.jpg

Re: Pro takový ten domácí poslech... Bang&Olufsen BeoLab 90

Kdo chce ušetřit 1.950.000, ať bastlí. big_smile

Re: Pro takový ten domácí poslech... Bang&Olufsen BeoLab 90

Ubastliť tie veci okolo DSP teda elektroniku ktorá to riadi by asi bola poriadna makačka...

Re: Pro takový ten domácí poslech... Bang&Olufsen BeoLab 90

Ten processing by na tom mohl být opravdu to nejdražší, ale jinak naprgat pro nějaké PC, které zvládne krmit tolik kanálů...

Re: Pro takový ten domácí poslech... Bang&Olufsen BeoLab 90

Všesměrové vyzařování, o tom žádná, ale spousta elektroniky za tím... borci z BO si to potřebovali zkomplikovat, pár lidí to koupí, a zisk... chytří kluci. big_smile

Re: Pro takový ten domácí poslech... Bang&Olufsen BeoLab 90

Nevím sice o co přesně jde, ale na druhou stranu vím co dokážou udělat různé fázové odečty, různé akustické uzly v konrétním umístění. Například v obyčejném bytě. Pokud se všechny souvislosti v daném prostoru precizně ošetří (za cenu výkonné digitální elektoniky a možná i přesných mikrofonů jako čidel - fakt nevím), myslím si, že by to v rámci nějakého výsledku mohlo fungovat. A to bez ohledu, co o tom píšou v "povrchním" technetu. Nezlobte se na mě, ale konzervatizmus (kterého i já jsem z části zastáncem) teď asi musí jít stranou. Šíření zviku v různých frekvencích a proti tomu odrážení zvuku různých frekvencí v prostoru je určitě neustálé téma k těmto vynálezům. -  A teď se mi dokonce v hlavě vybavila jedna úplně primitivní událost z minulého léta na toto téma.

Re: Pro takový ten domácí poslech... Bang&Olufsen BeoLab 90

Docela bych si poslechl tohle:
http://www.audiodrom.net/reprosoustavy- … a-diamante

Re: Pro takový ten domácí poslech... Bang&Olufsen BeoLab 90

Ze všeho nejvíc jsem paf z toho článku, a z toho, že autor neplácal ale úplné hovadiny, jak to bývá zvykem.
Rozdíl tam být může, a ta univerzálnost je těžcě zaplacená. Jinak samozřejmě normálního člověka vyjde levněji postavit si optimalizovanou místnost, kde ty kraviny nemusí řešit. No, řekněte mi, že by místnost za mega, a apáro za 600k nefungovali stejně dobře. smile

Re: Pro takový ten domácí poslech... Bang&Olufsen BeoLab 90

Audiodrom se mi celkově hrozně zamlouvá tím, jak mají psané články. Dalo by se říct hodnocení (alespoň do míry, do které je to možné) oproštěné od předsudků. Stejně tak absence bazírování, porovnávání a zakládání si na číslených parametrech audiotechniky narozdíl od většiny běžných ostatních testů. A je vidět, že to píší lidé, kteří vědí o čem mluví... lidi co opravdu poslouchají ušima a ne datasheetem.

Příspěvky [9]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Pro takový ten domácí poslech... Bang&Olufsen BeoLab 90

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£