Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 14 z 14)

Audioweb.cz » Muzika ♬ » Software pro nejkvalitnější poslech hudby Foobar 2000

  Stránky: ««« 1 ... 12 13 14

RSS

Příspěvky [261 až 266 z 266]

Re: Software pro nejkvalitnější poslech hudby Foobar 2000

Pánové, skromný dotaz.
Pokud použiju usb DAC, dejme tomu MyDAC od micromegy, má cenu si hrát s foobarem? Něco mi říká že ne, že to za mě udělá právě ten převodník.
Díky za info.

Re: Software pro nejkvalitnější poslech hudby Foobar 2000

Halen napsal:
Yeayer napsal:

Opravdu, nikdo nevíte jak na foobaru říct, že mám na zvukovce v pravým a levým výstupu pravej a levej reprák a ve výstupu na subwoofer mám subwoofer? hmm Jediný co můžu tak je udělat convert stereo to 4 channels.. sad

Tak s tímhle jsem si hrál dlouhou dobu a nedobral jsem se k rozumnému výsledku. Myslím, že není problém primárně v komponentě Crossover, ale ve zvukové kartě a jejich možnostech. Dokázal jsem u X-FI posílat přes Crossover basový signál do výstupu pro subwoofer, ale musel jsem mit kartu nastavenou na 5.1 a zvuk byl fuj. Při nastavení karty 2.1 to subwooferový výstup ignoruje. Pro mě je Foobar přehrávač #1 a jen pro ilustraci, jak to vypadá.
http://thumbnails113.imagebam.com/43101/1f2ebe431008212.jpg       http://thumbnails114.imagebam.com/43101/097476431009401.jpg


Co to máš prosímtě za skin ?

Re: Software pro nejkvalitnější poslech hudby Foobar 2000

Skin si zostavíš aký chceš v pohode sám smile
Možno je aj ten robený podľa jeho predstáv.

(upravil mechanik 31. 8. 2019 18:24)

Re: Software pro nejkvalitnější poslech hudby Foobar 2000

Podla mna sú to celkovo dosť nezmysly. Najlepšie riešenie je USB DAC s asynchronnym USB cez XMOS, AVR a podobne. Ale aj tak by som to neriešil. ASIO bolo dobré v prípade starých PC keď dochádzalo k výpadkom dát a lupancom vo zvuku. Čo sa stávalo s takou juliou pri mierne zataženom PC aspoň mne bežne. Ale neviem či mi to náhodou nerobilo aj s ASIO, to už neviem... Ono ASIO malo fakt velké využitie v tej dobe v prípade že si chcel hrať na klávesy bez spozdenia. Jednoducho pri tvorbe hudby.

Rozdiel je teda hlavne v SW upsamplingu oproti HW upsamplingu. Ale celkovo akýkolvek upsampling nemusíš ani počuť. Navyše takému PCM1794 rastie s vyššou vzorkovacou frekvenciou na vstupe THD...

Ja používam foobar z dôvodu že má jednoduchú grafiku. Winamp, JetAudio a iné vyzerajú ako miniveža z tržnice... Niesu tam žiadne hlúpe efekty a je tam pekne vidieť čo má človek ako nastavené.

EDIT: pardon, reagujem na Martina a ono je to 3 roky staré

Re: Software pro nejkvalitnější poslech hudby Foobar 2000

NO HITS,Moc si přeju aby ti Halen odpověděl,ale obávám se nejhoršího.V lednu roku osmnáct mi jeho bratr napsal,že to není dobré.
http://ia.osudy.cz/index.php/pribehy/on … doru-mozku

Re: Software pro nejkvalitnější poslech hudby Foobar 2000

horemic: Aha, je mně to jasný

Příspěvky [261 až 266 z 266]

  Stránky: ««« 1 ... 12 13 14

Audioweb.cz » Muzika ♬ » Software pro nejkvalitnější poslech hudby Foobar 2000

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£