Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.

Audioweb.cz » Reproduktory » Monacor SPA-110PA výškač k tomu?

Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

RSS

Příspěvky [4]

1 ...editoval kakačupo (16. 2. 2015 11:00)

Téma: Monacor SPA-110PA výškač k tomu?

S velkou poctou zdravím osadenstvo.
Mám v pláne stavať malé 10 palcové satelity s bassreflexom. Tieto satelity budú väčšinu času používané bez subwooferu. Budem kupovať stredobass od monacor SPA-110PA. Velmi sa mi páčia jeho parametre vzhladom k cene. Teší ma aj jeho hliníkový kôš. Mám doma 15 palcové bedne kde je kôš z liatiny a bedňa z MDF 20mm a s mojou vyskočenou platničkou ich velmi nerád nosím sám. To je jeden z dôvodov prečo som sa rozhodol postaviť menšie bedne. Ďalší dôvod je že mi netreba tak obrovské, ťažké a neskladné bedne. Niesom DJ ani nič podobné, reproduktory väčšinu času požičiavam kamarátom na akcie pre maximálne 50 ludí za symbolickú cenu. Niekedy bedne brávam do lesa a tam tiež úplne postačuje niečo čo je kompaktné. Chcel by som vás teda požiadať o pomoc s výberom výškového reproduktoru k spomínanému reproduktoru SPA-110PA.  Najlepšie by asi bolo tiež niečo od Monacor ale nebudem sa brániť aj inej značke.

Neviem či je to blbá myšlienka ale stále mám chuť kúpiť k tomu DT-300 a mrsknúť tam ten zvukovod WG-300. Viem že DTčko má o 4db nižšiu citlivosť ale ten zvukovod by spravil s tým niečo, nie?

2

Re: Monacor SPA-110PA výškač k tomu?

Odporúčal by som ti pozrieť nejaké odladené projekty na prodance.cz. K tomu 10" dávať DT300WG je naozaj zlý nápad.
http://www.prodance.cz/sestavy-s-10quot.html

3

Tak som sa rozhodol že k monacor SPA-110PA použijem výškač MRD-34PA a zvukovod MRH-83.

4

V téhle kombinaci to je i odladěné http://www.hifitest.de/test/selbstbaupr … 622-seite3

Asi bych od toho nečekal moc basů a sub to možná bude potřebovat, ale jako low-cost mini PAčko by to stačit mohlo.

Příspěvky [4]

Stránky: 1

Chceš reagovat? Musíš se přihlásit.

Audioweb.cz » Reproduktory » Monacor SPA-110PA výškač k tomu?

Podobná témata

~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£