Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Harman Kardon 6500-zkušenosti,názory(Sinclaire pleas a ostatní)

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

(upravil John370 25. 2. 2008 20:10)

Téma: Harman Kardon 6500-zkušenosti,názory(Sinclaire pleas a ostatní)

Zdravim,potřeboval vědět vaše názory na tento zesík,mám ho možnost vyměnit za reprobedny co prodávám na
aukru http://www.aukro.cz/item313672617_tripa … x_tvm.html to jsou oni.Mám takovou možnost je vyměnit za tento zes v dobrém stavu.Má to cenu?Vyplatí se to ?Jak na tom ten Harman kvalitativně?Děkuji za názory.

technické údaje:
http://www.harmankardon.com/specificati … mp;sType=H

info: http://cgi.ebay.de/Harman-kar-HK-6500-S … dZViewItem

Web

Re: Harman Kardon 6500-zkušenosti,názory(Sinclaire pleas a ostatní)

Je to jen můj názor, ale ten zes není nic moc, co se parametrů týče (ale kdoví, co je uvnitř). Myslím ale, že ceně těch beden zhruba odpovídá. Být v Tvé situaci tak bych se dlouho rozmýšlel...

Re: Harman Kardon 6500-zkušenosti,názory(Sinclaire pleas a ostatní)

No právě,taky nevim..Mohl by se k tomu vyjádřit Mistr Sinclair,děkuju.

Web

(upravil John370 25. 2. 2008 19:52)

Re: Harman Kardon 6500-zkušenosti,názory(Sinclaire pleas a ostatní)

Prosím  mistra Sincleira,který má mholeté zkušenosti,vyjádřil.Děkuju.Jestli je to sračka nebo ne...a tak?Budu vděčný.Nabo jak je na tom značka Harman kardon v porovnání se skvělými zesilovači věhlasné značky NAD?Šel by dyžtak ten zesilovač případně potunit?Tranzistory jsou Toshiba.

Web

(upravil sinclair 25. 2. 2008 20:32)

Re: Harman Kardon 6500-zkušenosti,názory(Sinclaire pleas a ostatní)

HK jsou v porovnání s NADem ze stejné cenové kategorie sračky.Potunit jde ledacos, otázka je zda to je přístroj, co si to zaslouží.

Web

Re: Harman Kardon 6500-zkušenosti,názory(Sinclaire pleas a ostatní)

Aspon vim na čem sem.Díky Sinclaire.Kouknul by ses mi na to jestli,by to šlo za nějakej ten peníz potunit.Děkuju.A vyjádření subjektivního hodnocení na tento model,mátě někdo?Je vidět ,že to tady asi nikoho nebere....

Web

Re: Harman Kardon 6500-zkušenosti,názory(Sinclaire pleas a ostatní)

Já mam HK970, ale zatím nemám moc srovnání, už vůbec ne s NADem.

btw. Sinclaire, jak to vypadá? Zítra se kdyžtak ozvu.

Re: Harman Kardon 6500-zkušenosti,názory(Sinclaire pleas a ostatní)

Pánové nevím, jak zmíněný model, ale právě jsem opravil AVR 645 a dle mého názoru je to nekvalitní paskvil COST-CUTování. Design (myslím obvodové řešení) mi připadá jako dynamo z kola, poháněné po domácku vyráběným parním strojem. Když se to přede mnou rozsvítilo, měl jsem radost snad jen z úspěšné opravy. Kdyby tahle věc stála 1500-5000,- řeknu za ty prachy... Ale tohle je drzá past na střední třídu. Proč jste si to koupili, jaké máte zkušenosti? Díky:-)

Re: Harman Kardon 6500-zkušenosti,názory(Sinclaire pleas a ostatní)

Zdravím,měl bych podobný dotaz.jak je na tom HARMAN KARDON HK 680?Taky srač..? Díky

Re: Harman Kardon 6500-zkušenosti,názory(Sinclaire pleas a ostatní)

Kubi: Videl jsi co byva v zarizenich za 1500,- ? Obavam se ze to je fakt az prilis drsne, zas takova sracka to IMHO teda neni big_smile

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Harman Kardon 6500-zkušenosti,názory(Sinclaire pleas a ostatní)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£