Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 34)

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

  Stránky: ««« 1 2 3 4 ... 34 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 679]

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

To je sice pěkné, ale vrátil již někomu něco?

(upravil jula1967 5. 3. 2016 11:12)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

všechny jen okradl a prodal-zloděj

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Ano, je to na pováženou. Na těch starých střepech se musel neskutečně napakovat. Asociál jeden..

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Tyyyjo, takže on lidi nejen okradl, ale i prodal, nejspíš do otroctví. Závidíš mu, co, smraďochu?

Web

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

ten smraďoch budeš  asi jen ty co? a závidět co? že jsem přišel o zesilovač.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

jula1967 : O jaký zesilovač jsi konkrétně přišel ? Jak víš, že ho prodal ?

(upravil jula1967 6. 3. 2016 16:14)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

je mi to už uplně fuk.věřil jsem mu.

(upravil maras 7. 3. 2016 16:18)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

No já sem nakonec ty věci od něj dostal, ale stálo mě to čtyři cesty Ostrava-Luhačovice-Ostrava a hodně nervů. Několikrat jsem se tam potkal s lidma, kteří u něj něco mají a nemůžou se k tomu dostat. Vyloženě si dělá co chce, protože jak jsem tam byl, tak jsem se ptal sousedky jestli jej neviděla a ona mi říkala, že před 10 minutama seděl na zahradě a hulil. Samozřejmě mi neotvíral a telefony nebral. Po nepříjemné sms mi telefon vzal s tím, že je v Brodě a že to necháme na příští týden atd.. No nakonec sem to z něj dostal, ale už bych nikdy nic podobného zažít nechtěl...
Takže tak

Web

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Zjevuje se někde Leoš vůbec?

Web

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Je ochotny Leos predat vsetky veci co ma v kumbale niekomu tu z fora a ten by sa postaral o vratenie povodnym majitelom ?
Popripade to opravil ?

OB 4 pasmo aktiv 15" H frame ala Linkwitz | rpi4 moode + CamillaDSP | ESI GIGAPort eX | 4x HYPA10 (pasiv KEF LS50 meta | CW DAC1 | HYPA17)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Není.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Před 2.roky jsem u něj měl opravit tuner NAD. Nějaký čas to trvalo, ale přístroj byl opraven. Nyní mám u něj tapedeck NAD už třičtvrtě roku. Zpočátku se ozval, že prý angláni mají dlouhé lhůty na dodávky dílů a že byl v nemocnici. Nyní se neozývá, na emaily neodpovídá. Jestli je vážně nemocný, tak ať pošle přístroje zpět a zachová si renomé elektrotechnického machra, na kterého budou lidi vzpomínat a ne jako na zloděje. Jestli je to jinak, jak se z hrůzou dočítám, pak je to případ pro policii. A to jsem mu dnes napsal.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Pro BFU43:
nechápu, proč se tady již po několikáté toho lumpa Sinclaira zastáváš. Nic jsem u něj nikdy neměl, protože naštěstí si opravy těchto věcí provádím sám, ale léta tady i na jiných fórech narážím na nářky jím okradených zákazníků. Co je to za charakter, který se zapírá před osobními návštěvami poškozených a který s nimi ani jinak nekomunikuje? Rovněž svádět své hříchy na nějakou nemoc je ubohé, protože i z nemocniční postele je možno vydat domů pokyny pro navrácení zadržovaných komponentů ať již opravených, anebo neopravených.
Dále se o něco výše téměř vysmíváš nářkům nicku "Jula", že co asi tak drahého u něj měl. I kdyby se jednalo o nějaký TW40 v ceně několika stokorun, tak je to krádež stejná, jako u komponentů v tisícových cenách.
A takového člověka se tady zastáváš a ještě urážíš poškozené?

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

vluz :
Zastávám se ho proto, poněvadž je zde obviňován z věci, kterou neudělal. Tj., že jemu svěřené přístroje do opravy prodal a na základě toho se následně nějak obohatil. Ze stejného důvodu se ho mimochodem krátce po mně (a daleko tvrději) zastal i Sendy, jak sis možná všiml. A nikoho zde neurážím. Přestaň si laskavě vymýšlet a vkládat mi do úst, co jsem neřekl (resp. nenapsal)..

(upravil Benazi 28. 3. 2016 13:32)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

fakt?

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Fact..

(upravil vluz 28. 3. 2016 22:38)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Pokud tam postižený zákazník (Jula) napsal výraz, že Sinclair přístroj "ukradl, prodal" a někdo (Sendy) se ještě na něj dokonce osočí, tak co tam měl asi napsat? Klidně třeba mohl napsat: zašantročil, propil, ztratil, nevrátil a kdoví co ještě. Použil jednu z možností, neboť postižený čekatel na opravu vlastně neví, který výraz je adekvátní. Pokud mu narcis Sinclair jeho chmurné myšlenky nezažene aspoň občasným (když to trvá někdy i léta) oznámením o skutečném průběhu opravy, tak při uvažování o osudu jeho přístroje jej může napadnout jakákoliv možnost.

(upravil hifijak 28. 3. 2016 19:47)

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Ať nám tedy BFU43 objasní co se děje. Situace která je zde a jednání p. Malanika alias Sinclaira není určitě standartní. A co se týče cen přístrojů, tak se můžeme bavit o několika stovkách nebo tisícovce, ale bohužel, můžeme se bavit i o takových jako je zesilovač Marantz - americká verze, Made in Japan, který měl Simclair také na stole. Tento letitý aparát je v současnosti ceněm na 15.000,- Kč, a to už jde sranda stranou. Naštěstí se tento přístroj u Sinclaira na stole již neválí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

Já už jsem svoje stanovisko k tomuto, myslím, dostatečně vysvětlil a necítím potřebu tady dále cokoliv objasňovat.

Re: Přístroje na opravě u Sinclaira

vluz napsal:

Pokud tam postižený zákazník (Jula) napsal výraz, že Sinclair přístroj "ukradl, prodal" a někdo (Sendy) se ještě na něj dokonce osočí

klid - "nekdo (Sendy)", se pokud dobre ctu na nikoho neosocil za zminenou domenku ze by Sinclair neco prodal, nybrz recesisticky reagoval na to, ze "postizeny zakaznik (Jula)", nejspis pod vlivem silnych emoci, spatne formuloval vetu zdvojenim prisudku ..coz ve vysledku paradoxne vyznelo dost vtipne smile

Příspěvky [21 až 40 z 679]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 ... 34 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Přístroje na opravě u Sinclaira

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£