Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Nezařaditelné » Propojení TV a projektoru

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Propojení TV a projektoru

Ahoj všem , tak jsem zase zjistil,jak jsem naivní a hloupý.Potřebuji propojit nový projektor Epson EH-TW5350 se cca 10 roků starým TV SONY.Obojí samozřejmě má HDMI . Ale netušil jsem , že u TV je to jen vstupní konektor.Poradíte co použít za kabel či redikci , aby obraz byl v HD ?? Příjem do TV je z normální anteny(pozemské)
Díky Ota

Re: Propojení TV a projektoru

Já jsem musel koupit ještě setobox nebo jak se ta krabička jmenuje. Tam HMDI leze i ven.

Re: Propojení TV a projektoru

no to mě taky napadlo,jen mi to připadá tak nějak pořád zbytečné a nelogické...to snad musí jít i jinak.Nebo ???

Re: Propojení TV a projektoru

tak jsem chvíli seděl a hledal a asi mi nic jiného jednoduchého nezbyde než koupit setobox. je pravda,že to dneska skoro nic nestojí , skoro jako průměrný kabel.... Máte někdo alespoň nějaký tip na ověřený setobox?
Díky

(upravil PB 9. 3. 2016 18:07)

Re: Propojení TV a projektoru

reta napsal:

setobox

Set-top box, ne setobox.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Set-top_box

(upravil reta 9. 3. 2016 21:47)

Re: Propojení TV a projektoru

Dobrá  mad  tak tedy Set-top box, ale přísahám na holej pupek, že jsem šel do kšeftu a říkám, že bych potřeboval setobox, mám ho doma a funguje. Jinak né HMDI ale HDMI. big_smile

Re: Propojení TV a projektoru

Tak Vám kluci děkuji.Jo a ještě tam mám jeden překlep - hned na druhém řádku jsem napsal redikci místo redukci......

Re: Propojení TV a projektoru

reta: No jistě, to dvojité t splyne v jedno a p a b taky splyne v b, ale když se to napíše, tak je to divný.

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Propojení TV a projektoru

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£