Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Předzesilovač pro DPA 1000

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 25 z 25]

Re: Předzesilovač pro DPA 1000

bedny to mají protože jsem je stavěl. V každé je 4x ARN 226-05/4 TVM.

Ale jednou jsem jednu odpálil na tomto zesilovači. Myslím si že to bylo právě to zkreslení které leze z mixáku a nebo halekání do mikrofonu. Pustil jsem k tomu lidi...

Re: Předzesilovač pro DPA 1000

Ale ty mají 4*70W šumových ne sinus. A to DPA dává 230W sinus, takže šumových to bude víc.
Klidně jsi je mohl upálit čímkoliv, od čtverečků z přebuzení až po překročení max. výchylky.
To přebuzení z mixu může lézt klidně i při malé hlasitosti, když bude přebuzený vstup. Na tohle by se ti právě hodil osciloskop.
Změřil jsi kolik ti leze z toho zesilovače?

Re: Předzesilovač pro DPA 1000

no sin šum ... Kdo se v tom má vyznat:)
Nene ještě jsem to neproměřovat. Mám to na chalupě a tam se dostanu až za měsíc. Ale napíšu výsledek.

Re: Předzesilovač pro DPA 1000

tak jsem to konečně proměřil a moc moudrý z toho nejsem. Měřeno bez zátěže. Vstup z mix pultu. Gain byl na 0 dB, hlasitost jsem zvyšoval na Masteru.


vstup   0,6 V - výstup 17 V - na mix pultu cca 0 dB
vstup   1,2 V - výstup 31 V - na mix pultu cca +3 dB - svítí první červená dioda na mix pultu
vstup   1,6 V - výstup 42 V - na mix pultu cca +5 dB - svítí druhá červená dioda na mix pultu
vstup   2,2 V - výstup 47 V - na mix pultu cca +8 dB - svítí třetí červená dioda na mix pultu - master je na max

z naměřeného se potvrdilo, že pro vybuzení je potřeba 1,2 V.

dB na mixáku bych bral asi hodně orientačně.

Otázkou je zda, když na mixpultu je +3dB a svítí první červená dioda pro plné vybuzení, je dobré?

Re: Předzesilovač pro DPA 1000

A odpovedi je, ze pokud se to da jeste poslouchat (tj pokud nelimituje zesilovac ani nezkresluji pretizene bedny) je to dle uvedenych parametru  (tech zminenych 230W -cca 31Vrms) tak akorat horni hranice smile

BTW zaroven tve mereni v celku odpovida profi linkove urovni (kolem 3,5vpp) z hned prvniho odkazu, v prvni odpovedi wink

Příspěvky [21 až 25 z 25]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Předzesilovač pro DPA 1000

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£