Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Subwoofer "bouchá"

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 34 z 34]

Re: Subwoofer "bouchá"

Zkoušel sem toho už hodně a nic nepomohlo...

Poslední možnost je, že snad koupím tohle:

https://www.alza.cz/apc-surgearrest-pm8-fr-d2918732.htm

Jinak už nevím jak tenhle problém "vyléčit" ... smile

Re: Subwoofer "bouchá"

Může to pomoci, ale taky nemusí. Může to být i nějaký interní problém přímo v subwooferu... může to být rušeno přes to Bluetooth jak už jsi tu sám psal... dneska je ve vzduchu tolik všemožnejch signálů, že ač by se to stávat nemělo a ta pravdepodobnost je malá, tak vyloučit to asi zcela nejde. Vážně těžko říct...

Re: Subwoofer "bouchá"

No právě... nejhorší je že prostě nevíš... no je to divný... pořád si ale říkám, že kdyby to byl nějaký interní problém v subwooferu tak by se přece asi nemělo stát, že to nebouchne 2 dny, ale pak další den to bouchne třeba 2x za hodinu, pak zase den nic atd...

Re: Subwoofer "bouchá"

Navrhuju závadu zdokumentovat na kameru (jasně že to bude chtít trpělivost a nějakej čas, ale snad se to podaří trefit) a poslat to i s tím zpět na reklamaci.

Re: Subwoofer "bouchá"

Ta přepěťovka to určitě nevyřeší, ta je koncipovaná na jiný záležitosti.

Re: Subwoofer "bouchá"

Tak podle popisku ta přepěťovka nějakou filtraci má, ale jak účinnou, to nevím. Měl jsem v kapelní zkušebně podobnou (starej barák, starý rozvody... chytalo se tam na to asi kde co) a uplně nějak mi to teda taky nepomohlo... částečně jo, ale né 100%. Ale tam to bylo kontinuální rušení... žádný rázy... A lezlo to tam ze všech beden, takže problém samotného zařízení jsme mohli taky snadno vyloučit.

Re: Subwoofer "bouchá"

Zajímavá věc se mi dneska přihodila big_smile Našel jsem zapomenutý bluetooth reproduktor (takové maličké přenostné chrastítko zn. Rakko). Nuže jsem ho bluetoothem připojil k ntb že ho vyzkouším... během asi hodiny používání jsem si všiml, že vždy když dohraje skladba v iTunes, nebo video na YouTube, tak cca po 20 vteřinách neaktivity, když hned nepřejde na další přehrávání, v reproduktoru jemně lupne... to samé se děje i při připojení přes 3,5mm jack. Stejně tak těsně před přehráváním, když se zařízení opět probudí. Nedělá to náhodně, jako zřejmě tobě, ale třeba ti to pomůže v pátrání.

(upravil Galbator 23. 2. 2016 20:04)

Re: Subwoofer "bouchá"

Ok, beru na vědomí wink
Jenom dotaz... je hlasitost toho lupnutí úměrná hlasitosti přehrávání?

Re: Subwoofer "bouchá"

Je úměrná hlasitosti jaká je nastavena na reproduktoru, není úměrná hlasitosti nastavené na notebooku.

Re: Subwoofer "bouchá"

Sakra pořád sem nepokročil... opravdu nikdo nemá nějaký nápad? sad

Re: Subwoofer "bouchá"

Také jsem měl kdysi dávno problém s lupáním v repráku (signálu z PC). Odstranilo se to nastavením v "nastavení zvuku". Byla to nějaká akce (oznámení) na nějakou činnost procesů... Prostě jedno z mnoha "zatržítek" v nastavení... Přesněji si to nepamatuji...

(upravil Galbator 4. 4. 2016 20:57)

Re: Subwoofer "bouchá"

U mě je problém, že nevím jestli to je problém s bezdrátovým přenosem mezi subwooferem a soundbarem (rušení jiným signálem) NEBO přepětí v el. sítí NEBO závada sad

Re: Subwoofer "bouchá"

Máš možnost ho vyzkoušet s jiným zdrojem signálu? Mě něco podobného dělal receiver Sony i když byl k PC připojen přes optiku. Pomohlo až když jsem použil externí zvukovku nebo jiný zdroj - CD přehrávač. A klidně mohl být připojen přes optiku. Takže to asi dělaly ovladače nebo chipset na desce PC.

Re: Subwoofer "bouchá"

No vlastně teoreticky to může být i televizí... sad
Paráda big_smile

Příspěvky [21 až 34 z 34]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Subwoofer "bouchá"

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£