Téma: Hliníkové plechy

Ahoj, nevíte o nějaké firmě v Praze nebo okolí, která by byla schopná dodat několik přesně střižených hliníkových plechů na šasi zesilovače? Jde mi jen o přesný formát bez ohýbání, či vrtání. Díky za info.

Re: Hliníkové plechy

alupa řeže na míru a zasílá na dobírku tak kdyby nic tak tam wink

Re: Hliníkové plechy

Díky za radu, hned se na to podívám. Zatím jsem zkoumal jenom Alunet a Alfun.

Re: Hliníkové plechy

Chalani aké sú ceny +- hliníkového plechu 3mm hrubého (1m2)? Chcete dať rezať aj hrubší plech?

Re: Hliníkové plechy

Oživím staršie vlákno, riešim ten istý problém. Pozná niekto firmu v SR, ktorá predáva hliníkové plechy v drobnom? Do Alfun-u som písal, ale zatiaľ žiadna odpoveď, predpokladám teda, že nepredávajú smile
Vopred vďaka.

Re: Hliníkové plechy

Neviem, či robia aj plechy, ale skúšal si www.gamaaluminium.sk ?

Web

Re: Hliníkové plechy

Odtiaľ idem brať chladiče, ale o plechoch tam nevidím nič, ponúkajú len profily. Jedine, že by ich na niečo používali, ale bežne nepredávali...

Re: Hliníkové plechy

Abych nezakládalo další, jak by jste postupovali, potřebuji vyříznout do hliníkového plechu polokruh, cca o průměru 30 cm, chtěl bych to co nejpřesněji, jde o část gramofonu, díky za každý tip.

Re: Hliníkové plechy

Laser nebo gravírovačka (stopková fréza) na dlouhém rameni.

Web

Re: Hliníkové plechy

Hotovo. Dělal jsem to oscilačním přístrojem, pomalinku, potom finálně dorovnal pilníkem, půlkulatým, fakt i když jsem byl zpočátku skeptik, povedlo se to. Díky.

Re: Hliníkové plechy

ahoj ja jsem si nechal řezat u www.alupa.cz plech hlinikovy 5X190X440mm a platil jsem i z dopravou 321kč doprava byla 120kč.