Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Dílna » Kryt na toroid

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Kryt na toroid

Ahoj,
nemá někdo typ z čeho nebo kde vyrobit plechový kryt na toroidní trafo většího průměru? Cirka Ø155 a výška 70 je rozměr toroidu. Ebay končí na Ø 150.

Re: Kryt na toroid

http://www.ebay.com/itm/R15-Round-Black … XQBkpSMqhi

Re: Kryt na toroid

Rixi díky, to by se dalo v nouzi použít, až na tu cenu a poštovné hmm

Re: Kryt na toroid

Prodávají se různé bonbóny nebo sušenky v kulatých plechových krabičkách. Jen nápad...

Re: Kryt na toroid

ahoj,

díky za tip, já se zatím dopracoval k nerez misce do kuchyně s variabilními průmery a výškou smile uchycení bych řešil L profily přinýtovanými k misce zevnitř. Misku bych natřel černou barvou.. Z elektrického hlediska to snad nebude problém, závit nakrátko to nebude, nebude to spojené se šroubem ve středu toroidu. Ještě nevím, v jaké poloze vůči toroidu uchytit filtrační tlumivky, když k EI trafu mají být kolmo. Ale snad bude stačit nějak pootočit tím toroidem přinejhorším smile

Re: Kryt na toroid

taky jdou pouzit hrnicky - plechacky,jen musis opatrne utrhnout ucho a valec prislusne zkratit,,,pri peclivy praci to vypada bezvadne...poluhu tlumivek a toroidu si vyzkousej na prkne,ale pokud je nemas moc blizko sebe melo by to byt bez problemu...

Re: Kryt na toroid

Miro diky za napad, uvidím až přijde toroid, podle toho začnu shánět patřičně velké kuchyňské náčiní smile. Ještě se Tě zeptám, za jak dlouho se Tě cca ozvali z Tronixu, posílal jsem včera objednávku na filtrační cívky do zdroje, ale nikdo se neozval.. Před Vánoci jsem jim psal ohledně trafa a taky se nikdo od té doby neozval. Trafo jsem nakonec nechal vyrobit jinde, ty cívky bych však kvůli vysokému DC napětí a potřebné dobré izolaci nechal rád udělat v Tronixu.. Koukal jsem na Hammond v SOS a tlumivka 10H / 0.5A s izolací na 1kV by tam vyšla na necelé tři kolíky, což je pecka smile Já bych raději dvě tlumivky s 5H a stačí  pro DC proud cca 300mA.

Re: Kryt na toroid

zavolej do Tronic pana Trojana a domluv se s nim,pak posles objednavku mailem...tlumivka 10H/200mA stoji do 500kč...

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Dílna » Kryt na toroid

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£