Téma: Limp a divné hodnoty

Zdravím pánové. Měřím v Limpu TSka u repraku Monacore SPH-170C a háže mi to divné hodnoty. Měřeny dva měniče oba skoro totožné. Nevíte kde může být chyba ?? Mrkněte na print screen viz odkaz:

https://drive.google.com/file/d/0By0hNm … sp=sharing

Re: Limp a divné hodnoty

No nevypada to uplne mimo. Rekl bych ze meris dobre a ze ty repra potrebuji rozhybat.
Me u nekterych repro TSka sedely velmi dobre, nekde jsem ale meril lehce rozdilne parametry a vyssi Fs.
No a na jednom starsim paru Seasu byl tuzsi zaves a tudiz skoro dvojnasobna Fs. Lehce o spadlo dolu po rozehrani a jednom natreni Regumem.

ruzne DIY repro

Web

Re: Limp a divné hodnoty

No zajimave je ze repra jiz hraju cca dva roky a haze to fs skoro 60 hz:(

Re: Limp a divné hodnoty

Zkus zmerit jine repra, nebo vyskace. Pripadne jine nastaveni vzorkovaci frekvence zvukovky.

ruzne DIY repro

Web

Re: Limp a divné hodnoty

Tak reálné to být může, byť po dvou letech provozu bych to nečekal, co jsem tyhle kusy měřil, tak to bylo kolem 45 Hz. Jestli opravdu nebude problém ve vz. frekvenci, vytvoř si RLC obvod, kde budeš přesně vědět, kde mám mít rezonanci.

Re: Limp a divné hodnoty

Merii to dobre, meril jsem scanspeak a rozdil byl 2hz o proti udajum co udava vyrobce. Ty monacory jsem rozhybal. Natrel jsem to regumem a pustil do toho 20 hz pri slusne vychylce a nechal to hrat cca 4 hod. A svete div se dostal jsem se na 46;)