Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Návrh, měření, software » Dvoukanálové měření

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

(upravil drak88 18. 12. 2015 21:29)

Téma: Dvoukanálové měření

Zdravim, mam dotaz jesli nejak lze nejak realizovat dvoukanalove mereni na mem hardwaru:

Zvukovka ESI maya 22 usb a mikrofon Dayton audio EMM-6.

Neboli, lze odmerit a nasimulovat vyhybku s jednokanalovym merenim ?

Diky za info.

Re: Dvoukanálové měření

Ide, napr.V Holmimpulse

Re: Dvoukanálové měření

Jj, pouzivam na mereni Holm, REW a LspLab. Co te tyce mereni faze tak v Holmu a REW vychazi faze stejne ale v Lsplab to vychazi jinak. Nebo je to jen jinak zobrazeno ?


Takto mi to vychází v holmu....
https://drive.google.com/file/d/0By0hNm … sp=sharing

Re: Dvoukanálové měření

Udelej osekany artabox na dvoukanal a mas jistotu. Proste jen tu cast kde pres delic beres ze zesilovace signal na referencni kanal. Jednoduche. Ty prepinace na kalibraci atd nepotrebujes. Ja to takto pouzivam s REWem ktery mi sedl na mereni vic, je to ale hodne o zvyku.

ruzne DIY repro

Web

Re: Dvoukanálové měření

tak jsem to dal dohromady. Měřená fáze vychází vždy stejne. Předpokládám tedy že vše funguje jak má:) Děkuji za veškeré info:)

https://drive.google.com/file/d/0By0hNm … sp=sharing

Re: Dvoukanálové měření

Když budeš měřit jedno a totéž několikrát za sebou, tak samozřejmě že jak frekvence tak fáze zůstává stejná. Tady jde o to, aby se ti posunul impuls, když posuneš reprem.
Dvoukanál jsem nikdy nepoužil, stačí měřená repra spojit, změřit a podle toho v simulaci pak jednomu přidat zpoždění.

Re: Dvoukanálové měření

Pokud pouzivas program kde to jde. Kdyz mas dvoukanal tak dalsi hrani netreba, proste to sedi.

antonio napsal:

Dvoukanál jsem nikdy nepoužil, stačí měřená repra spojit, změřit a podle toho v simulaci pak jednomu přidat zpoždění.

ruzne DIY repro

Web

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Návrh, měření, software » Dvoukanálové měření

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£