Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Schema MISON A2301

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Schema MISON A2301

Neměl by někdo schema na tenhle zesik? dostal jsem ho a je tam spálená čtvrtina součástek...Dík

Re: Schema MISON A2301

Tak buď to zkusíš nějak sám, nebo to dáš člověku, co dotyčné schéma vlastní. Já Ti ho bohužel nedám. Nebo si udělej výlet do Vráblí.

Web

Re: Schema MISON A2301

Do Vráblí jsem psal a bez odpovědi,stačily by mi hodnoty třech odporů,který sou na uhel,a taky je mi divný že ze čtyr páru byl špatnej pouze jeden tranzistor....

Re: Schema MISON A2301

No dyť jo, a co? Prorazí se jeden a vzniklým zkratem kaskády se prorazí druhá polovina konce, to je zcela běžná věc. Jen si dej pozor na to, aby ostatní trandy nebyly načnutý /měřit na h21e při vyšším proudu, jestli neztratily betu a měřit na Uceo a Ucbo. Pak přechody, hlavně v závěrném směru a přechod C-E, měřit citlivým proudovým ohmmetrem. Umí oproti všelijakým digitálům a udělátkám odhalit kupu věcí. Mám třeba odložených několik nových, zcela a nikdy nepoužitých KD503, které mají značný svod C-E /zbytkový proud jako kráva/, normálně bez Rbe okolo 10R nikde nepoužitelné.

Čím to máš osazeno na budiči a konci? Oni osazení asi třikrát měnili. Co máš za verzi a výrobní číslo?

Web

Re: Schema MISON A2301

On ale odešel pouze jeden koncovej (MJ15003),ostatní jsem měřil a jsou v pohodě,jinak osazení : budiče MJE15030/31 a konce MJ15003/4,verzi ani serii nevím protože krabici ještě nemám,poslal mi to jeden kamarád..ale hlavně je mi divný že jsou tam schořelý ,řekl bych vstupní fety(J111)..

(upravil r_e_n_e 13. 11. 2015 21:14)

Re: Schema MISON A2301

Viete mi niekto poslat schemu na tento zosilovac?
Nefunguje mi vykonovy zosilovac... Ide iba jedna strana.
Na vystupe mam napatie. Az 60V!!!!!
Premeral som tranzistory a vsetky vyzeraju ze su ok.

Vopred dakujem za pomoc.

Re: Schema MISON A2301

Je mi líto, že to tak musím napsat, ale jestliže u tak jednoduchého krámu nesvedeš najít hrubé chyby /60V ss na výstupu/ i bez papíru, tak Ti stejně žádný papír nepomůže a při "opravě" toho bohužel dojebeš ještě víc. Znám to z praxe a ze života, bohužel.

Web

Re: Schema MISON A2301

Najlacnejšie to bude poslať alebo zaniesť do Vrábiel do Misonu p.Minárovi.

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Schema MISON A2301

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£