(upravil Thales 23. 4. 2007 22:30)

Re: ARN 738

A co ti brání ve využití např ARX568K když už tam nechceš ARZ6608 protože má 20cm a nebo ARO689? Teda za předpokladu že se bavíme o Teslách/TVM a ne o jiných výrobcích. Já mám třeba ARZ6604 ve fullrange horn bedně a na to že ten reprák stojí to co stojí (a mě stál nový ještě o 100Kč méně) hraje dobře.

Když už jsme u toho - nemá někdo zkušenost s ARX568K? jak hraje? nikdy jsem ho na rozdíl od ostatních neslyšel.

Re: ARN 738

Jofi: Čo je vlastne prekážkou na vzhľade ARO 6 ? Nemyslím si, že by k ARN 738 a ARV 168 (089) nepasoval, veď sa do rôznych trojpásiem svojho času montoval ostošesť (napríklad ARS 840, 844, ak si správne spomínam tak tuším aj v nejakých ARS 94x sa vyskytoval).
A po stránke zvuku mu ako streďáku podľa mňa už vôbec nie je čo vyčítať.
Keď ho tam ale z nejakého dôvodu naozaj nechceš, tak potom zostáva asi len ARX 150-23 alebo 150-25. Ale sú lakované, takže k starému ARN 738 sa výzorom budú hodiť ešte menej...

Thales: Ten 568K to je tiež ARO, nie?!

Web

Re: ARN 738

Mne sa proste nepaci, a to trojpasmo nebudem mat zakryte, bude viditelne kazdemu, lebo bedbe budu stat v obyvaku. Tak preto.A to neexistije ziaden stredak z terajsej alebo z ninulej ponuky TVM ktory by pasok k tymto menicom ARN 738+ARV 168?
Nie je nieco nelakovane teraz v produkcii TVM? mam doma 2xARX 130/20-8 ten by aj vzhladovo siel k vyskacu ale ked vravite ze zvukovo nie?Aj ked si myslim ze je to vyborny reproduktor a hlavne nelakovany a dokaze paradne zahrat aj vysky aj bas, teda v ramci svojich moznosti

Re: ARN 738

Tak si něco najdi, co se Ti líbí, kua.

Re: ARN 738

Neměl by tu někdo už něco hotového, odměřeného s těma ARN 738? Mám taky dva smile

Re: ARN 738

Koukni na tohle:

http://www.repromania.net/forum/viewtop … amp;t=6099