Re: 10" do auta

jen ne dunitko autohifisticky.to je podstatne vic,nez si muzu dovolit.tech 1500,- je v tuhle blbou dobu strop.a jsou to dva mesice bez penez a muziky.roshodoval jsem mezi 10br60,sm110/n,nebo betou 10?,ale nevim.tak do roka pak,neco suprovyho(coz delta byla,lituji,ze sla pryc).mel jsem rok setrit a koupit si ten magnat mono a bylo by to o necem jinem.

Re: 10" do auta

Nechápu. delta stojí 1700 tak co bys chtěl proboha za 1500 sehnat? to snad ne.. kam jsem se to dostal.....

Re: 10" do auta

2Crashpc:10",ktery za neco stoji v te sume.delta byla proste peckova

Re: 10" do auta

Beta řada je dobrá akorát jako nenáročný středobasáky, jinak je naprd.

Web

(upravil KarelXth 4. 10. 2007 7:46)

Re: 10" do auta

A navíc by pro betu byla pro podobný výsledek potřeba stejně velká ozvučnice jako pro tu Deltu. Vaillante už tomu asi pomalu začínám rozumět:-). A vidíš, už jsi na to přišel i sám... Moje doporučení zní: Kup si na prodance.cz novou Deltu12LF za 1760,- i s poštovným, udělej jí 50-65l uzavřenou vytlumenou budku, až budeš mít našetřeno tak jí pořiď pořádnej zesilovač a máš skvělej subwoofer do auta za pár šupů.

10" za tuhle cenu bude jenom kompromis.

Re: 10" do auta

Ohromně hraje desítka Fane Classic CL10-200. Ve třiceti litrech a s BR mě překvapila, jak jde nízko.

Web

Re: 10" do auta

2 Sinclair: To se taky divím, parametrově na to ani nevypadá. No jo, ale skoro 2300,-....a jsme u toho smile

Re: 10" do auta

2KarelXth:uz jsem pochopil,ze to byla hloupost.dam na tebe,koupim to znouvu.ozvucnici 45l,plne vytlumenou,br budu ladit na 45Hz,ale tentokrat bych chtel udelat sterbinovy.je normalni,ze mi to v BassBoxu vychazi treba i na 20cm delky?asi nic nenormalniho.

Re: 10" do auta

Buď opatrnej s tím štěrbinovým bassreflexem, trochu hůř se šteluje pokud se simulace netrefí přesně (což se stává). Jinak 20cm dýlka není nic neobvyklýho (čím je menší objem, tím delší je potřeba BR pro stejný naladění). Kolem BR tlumení radši nedávej a pokud ano tak dávej pozor ať nenarušíš proudění vzduchu v něm. Stejně bych se přikláněl k uzavřený bedně kolem 60l. Ale pokud to dobře naladíš tak to půjde i s BR.