(upravil rf 24. 10. 2015 18:28)

Re: DI BOX

Souhlasím s PRASETEM - chro chro chor - mňau - haf, sám to ustřihnout, zvohnout neumím, přejel jsem hrany jen lehce pilníkem. Vzděláním jsem pouze absolvent ekonomky, hudebky a lidové konzervatoře, takže více se věnuju aktivně muzice, splácím nástroje a vybavení do kapely, takže na voloviny "typu koupit zohnuté" není. Stejně, když jim dám technický výkres, tak to je pak jináč. Já to prostě líp neumím.

hraji na Yamaha DX – SY a Kurzweil ARTIS

(upravil sinclair 25. 10. 2015 10:24)

Re: DI BOX

Výmluvy. Slušně dělat zvládne každý a ani o tom neví. Třeba na druhý pokus, ale zvládne.
Tebe to samotného nesere, jak je to škaredé a že jsi pod tím podepsaný Ty?
Mě by to sralo teda kurevsky, to Ti povím. Zvlášť, když bych to musel nosit mezi další hafo lidí a viděli by tu moji fušeřinu. Styděl bych se.
A není to vůbec o penězích - padesátka za hotovou krabičku ještě nikoho nezabila, ani Tebe ne - to zas nekecej, to je jen blbá výmluva, hodná tak osmáka ze základky.
Je to o snaze, přístupu a pečlivosti.
A se rčením "to je jedno, hlavně že to funguje" jdi do řiti - to není argument pro fušeřinu.
Kdyby si tohle řekli všichni, tak tento web by neexistoval, nebo by obsahoval samé hnusy ala samponek či danyk. To jsou čiročirá prasata. Ty k nim chceš patřit?
Krom toho blbě sesazená a spasovaná krabička má i hovno pevnost a při prvním šlápnutí na ni se rozjede, nebo urve šrouby, co ji drží pokupě.

Web

(upravil rf 25. 10. 2015 11:08)

Re: DI BOX

pro "S" - 1* , nejde o výmluvu, ale v mém případě o holou skutečnost a tož v tom případě zde nemám co dělat. Čus. RF

hraji na Yamaha DX – SY a Kurzweil ARTIS

(upravil The_P 25. 10. 2015 11:13)

Re: DI BOX

Sinclair: Výmluvy. Slušně a bez vulgarit zvládne psát zvládne každý a ani o tom neví. Třeba na druhý pokus, ale zvládne.
Tebe to samotného nemrzí, jak je to škaredé a že jsi pod tím podepsaný Ty?
Mě by to teda hodně mrzelo, to Ti povím. Zvlášť, když by to muselo číst hafo další lidí a viděli by tu moji fušeřinu. Styděl bych se.
A není to vůbec o vzdělání - uklidnit se a ještě jednou si to přečíst ještě nikoho nezabilo, ani Tebe ne - to zas nekecej, to je jen blbá výmluva, hodná tak osmáka ze základky.
Je to o snaze, přístupu a pečlivosti.
A se rčením "to je jedno, huba mi tak narostla" jdi někam - to není argument pro fušeřinu.
Kdyby si tohle řekli všichni, tak tento web byl hotová žumpa, nebo by obsahoval samé hnusy. Když už je tu pravidlo psát slušně, tak se toho maj držet všichni. Nejsi snad čiročiré prase. Nebo i ty k nim chceš patřit?

PS: To jen že když teda chceš bej vzor kterej má potřebu vysvětlovat, tak si zkus nejdřív nadávat sám smile
rf: Mám pochopení