Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Dílna » Zkušení páječi, prosím o radu

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [2]

Téma: Zkušení páječi, prosím o radu

Ahoj,

Trochu experimentuji s náhradou operačního zesilovače v M-Audiu transit za jednoduchý elektronkový a potřeboval jsem se někde napojit na výstup z DA převodníku. Odškrábnul jsem si lak na cestičkách a napojil se, ale jak je vidět z fotky spoj zasahuje i nad zem a jeden kanál (nedokážu posoudit jak moc to na tom leží, ale připájené to samozřejmě není). Je to prostě moc maličké a nedokážu to jinak. Měřil jsem odpory a mezi kanály je nekonečno a na zem u obou cca 9MOhm tj zřejmě ok. Celé jsem to navíc zalil polyurethanovým lakem na DPS.

Jak moc je ta izolace lakem na plošňáku funkční, neprorazí se to? Teda je mi jasné, že 100% to nikdo neporadí, ale napětí tam bude snad 00 nic, ale spíš mi jde o to, co zničím, jestli se to šlusne mezi kanály a nebo na zem.

Fotka: https://photos.google.com/photo/AF1QipM … gyNPuJU7yO

Druhý dotaz je, jestli musím přeškrábnout cestu k původnímu operáku, předpokládám že papralelní výstup do dvou zesilovačů by se DA převodníku nemusel líbit.

Díky
Vigo

Re: Zkušení páječi, prosím o radu

Nakonec mi to nedalo a napájel jsem to na nožičky, asi na 150 pokus. Je to šílená droboť tj jsem u toho málem zešílel. Zázrak co ta deska a DAC přežily...

Příspěvky [2]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Dílna » Zkušení páječi, prosím o radu

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£