Re: RCF 715-A MKII

Inzerát. Mladý, pekný DJ, abstinent, nefajčiar, finančne zabezpečený, s perfektným sluchom. Auto, dom, chata na horách, tučné konto, kulturák a RCF.

Značka. Nikoho nehľadám, iba sa chválim.

Re: RCF 715-A MKII

Reprobedny RCF ART si svou popularitu vydobyly vynikajícím zvukem, velkým akustickým výkonem, vysokou spolehlivostí a velmi příznivou cenou. Nová řada ART7 MK II dovádí tento poměr vlastností a ceny téměř k dokonalosti, do bodu, kdy sny se stávají skutečností…

Děkuji za nezávislou recenzi smile

(upravil djsteve 17. 8. 2015 8:47)

Re: RCF 715-A MKII

Tiež mi ten reklamný slogan vyvoláva usmev na perách. Škoda že v mojom prípade cez slzy smile

Re: RCF 715-A MKII

djsteve napsal:

Tiež mi ten reklamný slogan vyvoláva usmev na perách. Škoda že v mojom prípade cez slzy smile

Človek je tvor nepoučiteľný. smile

Re: RCF 715-A MKII

http://www.prodance.cz/data/attachments … A_MKII.pdf

Já si myslím, že o té chlupatosti a jedovatosti tam nahoře nemůže být pochyb smile

Re: RCF 715-A MKII

Čo sa slz týka tak to niesú slzy od zle investovaných peňazí. Ked budem časom tie bedne predávať tak aj tak na nich ešte zarobím. Tie slzy mám s toho že vidím kam ten svet speje aj že aj renomované a vychvalené značky si do velkej mieri robia srandu zo zákazníkov a spoliehajú na súčastný trend ohluchnutej generácie ktorá už ani nevie ako má skutočný zvuk vyzerať.
Crash tie rosypané výšky o ktorých som písal s toho grafu nevyčítaš ani ked ho budeš studovať pod lupou.
Frekvenčný priebeh a skreslenie sposobené nedokonalosťou digitálnych koncákov sú dve rozdielne veci.
Podobný priebeh charakteristiky má aj kopa dobre hrajúcich bední.

Re: RCF 715-A MKII

djsteve: To celé pouze za předpokladu, a jen z Tvého úhlu pohledu, ze kterého si myslíš, že jsem kokot, a nikdy jsem nic od RCF neslyšel. No, pravdou je, že jsem toho od RCF slyšel dost na to, abych si mohl udělat svůj, taky fundovaný názor. To co je tam na konci rozsahu mnoha RCF driverů v pořádku rozhodně není, a jelikož jsem je měl tu čest slyšet i na AB zesilovačích, tak to není problém ani Dčkového zesilovače samotného. Když se sejdou dva problémy, asi z toho bude PRŮSER. A přesně to asi slyšíš...

(upravil djsteve 17. 8. 2015 21:46)

Re: RCF 715-A MKII

smile presne crashi asi to bude presne tým lebo toto sú moje prvé skusenosti zo zvukom. Ďakujem za vysvetleniea som rád že si mi to objasnil. Ešte raz dík.

Re: RCF 715-A MKII

Déčkový zesilovače v RCF mě taky moc netěší, není to ono ani zvukově, ani výkonově, ani spolehlivostí (což už sis taky vyzkoušel). Nicméně koupil sis "levný" plastový aktivky, který jsou určený zhruba pro použití, který popsal Oťas. Kotlíkáři, nebo zábavovka to hodí do auta a jedou na kšeft. Hraje to dost a nerve to za uši jako Behringer, Soundking a další podobný.

(upravil djsteve 17. 8. 2015 21:50)

Re: RCF 715-A MKII

Keby som nechcel silou mocou 15" reprák ale 12" tak skončím u FBT a tie sú zvukovo niekde uplne inde.
Takže za nejaký čas tu budeme mať recenziu na FBT v podobnej cenovej kategorii.

Re: RCF 715-A MKII

Omlouvám se, že vám do toho skáču, nejsem vůbec tak fundovaný jako vy tady, ale chtěl jsem těma ART 715 popř. ART 712 nahradit své stávající a už hodně ohrané pasivky EM151.

Z této recenze ovšem netuším jestli bych si přilepšil či nikoliv. Jaký na to máte názor?

Re: RCF 715-A MKII

V jistém ohledu by sis jistě přilepšil nicméně, stavba nějaké "našlapané" 12"+1,4" z poctivějšího matroše to rozhodně posune ještě dál. Osobně bych aktivky nekupoval, pokud by neexistoval nějaký absolutně zásadní důvod to udělat, popřípadě bych jich neměl smečku, abych je mohl v případě poruchy měnit kus za kus "jak na běžícím páse".

Re: RCF 715-A MKII

Daj vedľa seba tvoje ohrané pasivky EM151 a požičaj si ART715 a hneď Ti to bude jasné.

(upravil Triska 18. 9. 2015 8:37)

Re: RCF 715-A MKII

To CrashPC, smečku jich určitě mít nehodlám, co bys mi doporučil jako pasivní alternativu k 712 ART MKII, doplním že spodky budou SPL Acoustic S215.

Jako žádný zásadní důvot pro aktivky nemám, uvažoval sem o nich protože jsou relativně levné výkonné používá je spousta lidí a doporučil mi je i známý zvukař.

EDIT: Koukal jsem třeba po Megaton NDM 124, ale to jsem rázem o nějakých 30 000 přes rozpočet...

Re: RCF 715-A MKII

Ten megaton NDM124 je asi najlepšia voľba, ktorú si tu doteraz napísal. Nebude problém to naviazať na takmer akékoľvek suby.

Re: RCF 715-A MKII

Sestav na PD a u Petra Vinše jistě bude dostatek. Slušné sestavy s 12NDL76/12NW76/12PLB76 a alternativy s RCF měniči se tomu v klidu vyrovnají, a zcela jistě za příjemnější cenu. Ale bez zesilovače....

Re: RCF 715-A MKII

To Crash PC

Třeba tohle?
http://bcspeakers.s3.amazonaws.com/2013 … 0/395/file

Re: RCF 715-A MKII

Jo, proč ne...