Téma: FM transmitter

Zdravím , máte někdo zkušenosti s FM transmitterem ? Co jsem četl na netu tak se dá dosáhnout lepší kvality zvuku než při použití kazetového adaptéru ? Máte někdo odzkoušený kvalitní FM transmitter?  díky moc : )

Web

Re: FM transmitter

Například https://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=9707

Re: FM transmitter

Zdravím, mám už čtvrtý model, po čínských noname jsem koupil v Globusu Sencor, ale má zvláštnost. někdy po vypnutí motoru se stane že se vrátí k původnímu nastavení, tj. frekvence, equalizér a vše jede zase od první složky.
Žádný z předchozích to nedělal. V čem může být problém? Díky.

(upravil miro 16. 8. 2015 19:19)

Re: FM transmitter

Ve značce Sencor.

Re: FM transmitter

Potvrzuji. To jsou ty nejhorší šity ze všech. Skoro se divím, že některé jejich výrobky kupodivu dlouhodobě fungují. Rozhodně to neopravuju bez likvidace poznávacích znaků, log a značek, protože si nepřeju, aby někdo viděl, jak to funguje, a ještě si to snad běžel koupit....

Re: FM transmitter

Jo, a to se ještě děje to, že se střídá mono a stereo signál, asi tak dvacetkrát do minuty. Takže. Zítra natáhnu muziku na starý flash disc, a jestli to nááhodou není tím, protože jsem koupil i nový disk. A taky donesu do auta starý transmitter, který se snad ještě neodporoučel, a zkusím ho, jestli pojede bez problémů. Jde o to, v souvislosti se střídáním mono a stereo signálu, že jsem přesunul tenhle sráč nad palubku, protože u scenicu je tak idiotsky řešená zásuvka zapalovače, že tam tohle prostě nedáte, kdyby jste se postavili na hlavu. Jestli to nebude umístěním ve voze.

Re: FM transmitter

Zkoumat mrtvého koně je velmi špatně prožitý čas. Mrskni s tím rovnou do kýble, a bude klid. Určitě jsou na trhu lepší řešení, i když ne za kilo,.nebo sto-pade....

(upravil stiglitz 16. 8. 2015 21:18)

Re: FM transmitter

No, scenic má vestavěné rádio, takže u mý pelešiny je to ještě model s kazeťákem -1999. Musí mi vydržet, mám ještě hypotéku. Chtěl jsem rádio nahrradit, není to jako u Tipa, že jsem vytáhnul šuplík, a dal tam nový. Doplácíme na to, že auto musí vydržet patnáct let, ale tyhle věci v něm stárnou rychle, je to tak. Už jsem se pídil po autorádiu, ale narážím na to, že mi volič pod volantem bude k ničemu, displej nad tím taky, ale hlavně ta redukce k tomu je za pomalu taky dvojku, to je na palici. Takže transmitter, noname čínský modely byly v pohodě, ale "značka" je shit. Ale předchozí číńani nevydržely, jeden utrhla žena při úklidu, druhý se nějak po roce odporoučel sám, třetí se vlivem současných teplot roztekl, a teď sencor, přitom to má kámoš, a chodí mu dobře. Tento konkrétní model. Odvezu ho zpátky, naštěstí jsem to koupil v řetězci, tam nedělají haryky.