Téma: impedancia

Ahojte, dokoncil som moje stlpove reprobedne ktore maju vyslednu impedanciu 4ohm a teraz rozmyslam, ze by som si spravil aj zadne reprobedne (visaton aria light) kde je vysledna imp. 8ohm. Bude problem so zapojenim na receiver? musim mat vsetko v rovnakej imp.? samozrejme ze receiver/zosilnovac bude 4ohm a vyssie.

Re: impedancia

Bez problému.

Re: impedancia

Ty teda nezahálíš, jeden projekt za druhým. Musím ti pochválit koncepci , tím myslím stejnou typovou řadu , jen ta hadrová 3/4 palcová kalota je kvalitativně někde jinde  než  ten polypropylén  v předních  bednách, myslím tím Alto III.  Impedance není problém, ve třípásmu dole udržet impedanci výš jak 4 ohmy je docela problématické.

Re: impedancia

Nechcem to robit hned, ale dopredu rozmyslam. Ostala mi este MDF tak by bola skoda ju nevyuzit a taketo mensie budu rychlo hotove a repro kupim neskor ked budu financie. Zatial sa mi paci aria light a vysku by som tam pouzil DT94 ako mam aj v stlpovych. Chcem si spravit set a tie zadne by som chcel do tvaru ako som robil predne stlpove. Inak dakujem za odpovede