Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 7 z 28)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

  Stránky: ««« 1 ... 5 6 7 8 9 ... 28 »»»

RSS

Příspěvky [121 až 140 z 553]

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

zubrienka napsal:

Dobry den,
chcela by som sa spytat ci sa da pouzit aj ako sluchatkovy zosilovac?

Mělo by to jít bez problému, ale lépe kdyby se vyjádřil autor projektu.
Vzhledem k tomu, že přístroj nemá klasický výstup na sluchátka, bude nutné připojit do výstupů R L Out redukci.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Dohnalik: Díky za slova chvály. Udělat to celosymetricky by v podstatě znamenalo udělat releovou regulaci hlasitosti s encoderem. 4 násobný alps by asi taky stačil, ale není až tak dostupný. Ale přemýšlím o tom, že bych se do toho někdy pustil, láká mě to.

zubrienka: Jako sluchátkáč to lze provozovat v pohodě. Má to zvýšený klidový proud oproti původní verzi. Celé to lze provozovat i na vyšší napětí než +,- 15V díky stabilizaci pro IO DC serva. Já mám na tomhle konrétním kuse nastaveno +,- 18V, ale lze jít ještě výš až co dovolí BC550/60 na vstupu. U mého konrétního provedení je opravdu třeba redukce jak píše orhore.

staffy: Náklady jsou těžko spočítatelný. Spoustu věcí jsem měl doma. Bez mechaniky typuji kolem 10tis.  Mechaniku si nechal dělat dle mého návrhu budoucí majitel v nějaké firmě, kde dělají na CNC kusovou výrobu pro letecký průmysl. Jinak bedna je MODU.

mechanik: Díky za pochvalu. Zelený signálový kabel je tasker C118. Na deskách je opravdu hodně hodin práce a předělávání. Stejně jako ty desku téměř do nekonečna upravuju, než se mi výsledek trochu líbí. Nakreslím základ, od kterého se pak odrazím a kolikrát to i celé překreslím.
Panely si nechával dělat budoucí majitel jak jsem psal výše. Další kontrolka signalizující provoz není zapotřebí. Vždy svítí jedna z ledek indikující zvolený vstup. Font písma je věc individuální. Volil jsem technický font. Různá ozdobná písma se mi nějak nelíbí, to vyšlo z módy už v 90. letech. Je to věc názoru.
Ledky jsou tyto  S tím plochým čelem souhlasím. Šly by z čela trochu ubrousit do roviny a po té vyleštit. Můžu to někdy zkusit.

Web

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Máš to nádherné.
k ledkám, bral jsem na ebay,bílé svítí modře,ploché čelo 3mm.
http://s1.postimg.cc/wdb7ux0uz/032.jpg

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Máš to parádní Tubo wink

Web

(upravil tubamusic 18. 6. 2015 12:51)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Tak už se ledy hnuly. Konečně znám ceny desek. Výroba není úplně levná záležitost, proto bych požádal zájemce o závaznou zálohu 500Kč na účet. Bližší info v SZ.
Ceny:
Dispre2-2015 - 850Kč,-
Zdroj IPS1-2015 + přepínač vstupů IS1-2015 - 1450,-
Jsou to koncové prodejní ceny. Desky budou hotové do tří týdnů, takže na prázdniny a dobu dovolených budete mít o zábavu postaráno i při nepřízni počasí. O desky pro Actidamp mk3 V2 a mk4 V3 si napište prosím reebovi. Jsou k mání. Pokud si někdo koupí celý set Dispre + zdroj s přepínačem vstupů, bude mít odemne jako bonus CDR soubory pro CNC výrobu panelů. Samozřejmostí bude i potřebná dokumentace, kde budou snad i typy na sehnatelnost méně obvyklých komponent a různá doporučení pro stavbu. Ti kteří se mi v minulosti ozvaly, obdrží odemne SZ s infem o výrobě a číslem účtu pro zálohu na výrobu desek. Myslím, že se máte na co těšit.

Edit: Zájemců, co se přihlásili v minulosti o desky jsem poslal SZ. pokud někdo z vás SZ nedostal, prosím kontaktujte mne třeba na mail.

Web

(upravil reeb 13. 7. 2015 15:09)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Jen dodám že deska je připravena i pro osazeni jfety čimž se z toho stane vylepšený Dispre2 jfet (celosymetrický předzesilovač/sluchátkáč) (jfety dodá např. DJ_Rix)

Díky univerzálnosti zdrojů lze použít i jiný předzesilovač než D2, stejně jako Actidamp Mk 2, 3, 4 případně jiný phono preamp...

Web

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Bylo by možné se ješte přihlásit jako další zájemce o desky?

(upravil tubamusic 18. 6. 2015 19:11)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Zájemcům o desky jsem poslal doplňující info do SZ. Kdo z přihlášených odemne ještě nedostal žádnou SZ, prosím kontaktujte mne na mail (tubamusic(zavináč)email.cz).

Desek by mělo být o něco málo víc, než j přihlášených lidí, takže nějaké desky ještě volné budou. Ti kteří se rozhodli až nyní, kontaktujte mne prosím SZ, nebo mailem (tubamusic(zavináč)email.cz)

Web

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Jak to vypadá s deskami?Nějak to tu stagnuje.Zaplatili všichni?Desky jsou ve výrobě?

(upravil reeb 4. 7. 2015 8:14)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Ano, desky by měli být 8.7.

Web

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Jen dodám, že pracuji ve volných chvílích na dokumentaci, takže jakmile desky přijdou z výroby, bude snad vše připraveno.

Web

(upravil reeb 5. 10. 2019 17:25)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Plošnáky budu mít zítra. K vyzvednutí budou v Brně nebo poštou. Při platbě na účet je poštovné/balné 60,- Dobírka 120,- Poštovné na Slovensko 100/ 130.

Jsou jsou k dispozici i inovované, oboustranné desky na Actidamp Mk 2, 3, 4 :

https://i.postimg.cc/75nrgk9v/2217159.jpg

Komunikaci pouze pres email, SZ, skype, icq, sms..

tubamusic napsal:

Ceny:
Dispre2-2015 - 850Kč,-
Zdroj IPS1-2015 + přepínač vstupů IS1-2015 - 1450,-

Kdo poslal zalohu 500,- a bere vše, může automaticky poslat doplatek 1860,-

Kdo chtěl ještě něco navíc nech se raděj připomene..

Web

(upravil reeb 13. 7. 2015 20:59)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Tak DPS dorazily, vypadaji pekne- svetle zelene a zlacene..

https://i.postimg.cc/MnHcXfg0/2216726.jpg

Jinak ceny toroidů od NT magnetics :

70020K   Kč 296,- bez DPH
70033K   Kč 309,- bez DPH
70053K   Kč 402,- bez DPH

Jestli by nestálo za to udělat grupáč..

Web

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Psal jsem mail.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Talemy sú v SOS lacnejšie už od 1 kusu + určite budú pri väčšom množstve.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

SOS:
70020K je na objednavku  208,-
70033K   nevedou
70053K    360,-      skladem 35ks   /tech asi 10ks vezmu/

Web

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Vzal bych s DPS i trafa.

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Trafa příp. další věci (kvalitní elyty) až v příští várce..
od soboty a celý příští týden budu mimo Brno.

Web

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Dnes dorazily DPS.Tímto bych chtěl poděkovat Reebovi a Tubovi.Jen bych se chtěl zeptat,kdy,nebo jakým způsobem dostaneme návody?

(upravil tubamusic 17. 7. 2015 18:22)

Re: Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Dokumentace je v podstatě hotova, možná v ní reeb po mě ještě něco upraví, aby to bylo srozumitelnější. Bude se posílat pravděpodobně mailem.

Web

Příspěvky [121 až 140 z 553]

  Stránky: ««« 1 ... 5 6 7 8 9 ... 28 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Předzesilovač s Dispre II trochu jinak

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£