Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Sluchátka » Náhrada za Sony MH1C do 1000Kč

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [9]

Téma: Náhrada za Sony MH1C do 1000Kč

Zdravím, podařilo se mi v pračce vyprat MH1C, tak sháním nějakou náhradu. Nejspíš už tu podobný dotaz byl, ale přečíst 165 stránek diskuze je nad moje síly.
Chci špunty kolem 800 - 1000 Kč. Je to na cesty autobusem, tak bych radši nějakej "zábavnější" zvuk. Poslouchat budu jen z mobilu (Lumia 520). Zalíbili se mi Pistony 3, co na ně říkáte? A je nějaký rozdíl mezi 3. gen a 3. gen FLAT, kromě toho plochýho kabele?

(upravil KarelXth 25. 5. 2015 20:06)

Re: Náhrada za Sony MH1C do 1000Kč

No v relaci 800-1000,- je málo sluchátek, který stojí za řeč: Za mě Klipsch Image S3. Myslím, že by to mohlo bejt přesně to, co hedáš. Jsou malý, kabel kvalitní, rychle a jednoduše se dávají do a z uší a mají takovej ten líbivej zvuk s přizvednutýma basama. Za tu cenu jsem s nima jako s "cestovníma" sluchátkama naprosto spokojenej. Xiaomi neznám, takže tam ti neporadím, Ale už na první pohled vidím, že třeba mně by nedržely v uších.

Re: Náhrada za Sony MH1C do 1000Kč

Ty sonky jsou docela povedený a náhradu v rozumný ceně budeš asi hledat dost těžko.Doporučil bych připlatit a jít třeba do Etymotic MC5 nebo MK5. Ty klipsche co doporučuje Karel nebudou lepší než sony. Sony MH1(stejné jako MH1C-pouze jinak zapojený konektor) se dneska dají koupit za 160,- Kč, ale problém je s kompatibilitou s jinými telefony než Sony -Erikson a pokud není stisknuté prostřední tlačítko, tak zvuk prochází přes mikrofon a stojí úplně za h..... To tlačítko se dá zafixovat a nebo pro šikovné je tu i varianta s výměnou kabelu a máte dobrá sluchátka skoro gratis.

Re: Náhrada za Sony MH1C do 1000Kč

Mnohem vic zkusenosti najdeš tady

http://forum.avmania.e15.cz/forum-1712/Sluchatka.html

Web

Re: Náhrada za Sony MH1C do 1000Kč

Aj Xiaomi su super sluchadla, aj ked zvukovo nie az tak dobre ako Sony. Len pozor na fejky.

(upravil Kritik 3. 6. 2015 14:11)

Re: Náhrada za Sony MH1C do 1000Kč

Já jsem koupil Zero Audio Tenore a tady bys konkurenci za ty peníze těžko hledal. Objednával jsem je na eBay. Mám je od podzimu loňského roku a používám je denně několik hodin. Jsem nadmíru spokojen!
edit: zpracování je perfektní, použitý materiál je hliník + karbon! Žádný plasťák smile

Web

Re: Náhrada za Sony MH1C do 1000Kč

No len co tak pozeram recenzie, tak to spracovanie je az tak perfektne, ze im staci mesiac a stanu sa nepouzitelne, lebo sa na nich nieco pokazi... Ale zvuk velmi chvalia.

(upravil Kritik 5. 6. 2015 6:11)

Re: Náhrada za Sony MH1C do 1000Kč

No a to je přesně to ...
Kolik lidí je kritizuje, že jim sluchátka přestaly hrát a kolik lidí je chválí, že se zvukově vyrovnají cenově sluchátkám za několik tisíc?
Tady si můžeš počíst http://www.head-fi.org/t/665111/zero-au … iem-thread
a tady na manii http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.p … t&sd=a je má pár kluků bez problémů. A tak je to se vším, pár lidem se sluchátka poserou a hned je to šmejd. Já jsem spokojen a koupil bych si je znovu, protože mi sedí jak zvukově, nic netlačí v uchu a jsou pohodlné smile

Web

Re: Náhrada za Sony MH1C do 1000Kč

Zdravím,

dovolím sa vopchať do tohto threadu. Rovnako zháňam porovnateľné slúchadlá ako sú Sony MH1C (používam na cestovanie) ale tentokrát niečo na doma, teda klasické veľké slúchadlá. Zvukové podanie tých sony špuntov mi plne vyhovuje, tak že by to malo byť niečo s podobným zvukovým charakterom. Väčšinu času počúvam rockové až metalové kapely i keď nevyhýbam sa ani iným štýlom, keď tak viem nejaké príklady vypísať ...
Cenovo by som sa chcel vopchať pod cca 50€ ... dosť ma zaujali slúchadla značky Superlux, ešte študujem a pravdepodobne skúsim ísť si niekde vypočuť ako ktorý model od nich znie. V recenziách ich často porovnávajú s 2-3x dražšími slúchadlami. Preto by som sa chcel spýtať či má niekto s nimi (s niektorým modelom) skúsenosti. Poprípade poradiť na čo by sa ešte oplatilo pozrieť a nad čím uvažovať.
Môj zvukový reťazec zatiaľ predstavuje len ext. zvukovka Asus Xonar U7 (má vstavaný headamp, aj keď ilúzie si oňom nerobím). V blízkej budúcnosti zatiaľ neplánujem iný DAC, možno akurát nejaký vlastne postavený preamp.

Ďakujem

Příspěvky [9]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Sluchátka » Náhrada za Sony MH1C do 1000Kč

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£