Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » Tesla ARS 8108

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

Téma: Tesla ARS 8108

Zdravim, mam tieto stare tesly, a chcem v nich vymenit kondenzatory. Napadlo ma, kedze nemaju vyhybku, iba jeden kondenzator, ci nestoji za pokus tam nejaku vyhybku vyrobit. Resp. ci sa to oplati. Su tam repraky ARO 4508 a ARV 168. Kondenzator Bipolar 2,2uF 100VA 35V AC. Robil s nimi uz niekto nieco?

vdaka.

Re: Tesla ARS 8108

Aby tá výhybka mala zmysel, muselo by sa to najprv zmerať a podľa toho potom odsimulovať výhybku. Ale pre tieto plastové bedne to nemá význam. Patria medzi najhoršie sústavy, čo tesla vyrobila.

Re: Tesla ARS 8108

Jsem názoru že pro dvojpásma této třídy výhybka prostý kondenzátor vystačí ale můžeš změnit jeho kapacitu až ±50% a možná se trefíš do svého gusta.

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Tesla ARS 8108

No ja im robim drevene bedne aj tu bublinkovu foliu vymenim za neico uzitocnejsie. Ale tiez niesom nakloneny straveniu casu s vyhybkou ktora nemusi mat ziaden osoch a je mozne ze to bude este horsie ako s tym jednym kondikom. Vedel by mi prosim este niekto pomoct ktory kondenzator je vhodny na vymenu?

Tu je obchod kde viem kupit http://www.radio-amater.sk/index.php?id … ;id_lang=9

Je mi jasne ze by mal byt rovnakej kapacity ale tie ostatne parametre neviem nakolko treba dodrzat.
Povodny je: Bipolar 2,2uF 100VA 35V AC

Dakujem.

(upravil tomasj 5. 6. 2015 9:59)

Re: Tesla ARS 8108

maxell: prehliadol som tvoj prispevok nakolko sme pisali zhruba v tom istom case. Dakujem za info. Co sa tyka ostatnych parametrov kondenzatora. Nakolko ich musim dodrzat?

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » Tesla ARS 8108

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£